Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć plazmę dekoder HD CP i nagrywarkę

Jerrys 28 Sty 2009 11:47 2285 4
  • #1 28 Sty 2009 11:47
    Jerrys
    Poziom 12  

Witam
    Przepraszam jesli nie w tym miejscu ale nie znalazłem nic o sposobach podłączania, a mam problem z optymalnym podłączeniem plazmy 42 cale Panasonic (3 gniazda HDMI) nagrywarki z dyskiem LG (jedno HDMI) i dekodera Polsatu Samsung HD z jednym gniazdem HDMI, po euro jakość obrazu jakby gorsza niż ze starego Sagema. Czy 2 kable HDMI do plazmy z pozostałego sprzętu czy jakoś inaczej. Chciałbym nagrywać z najlepszą jakością i na ekranie też mieć porządny obraz.
    Czy np po komponencie nagrywarkę i dekoder?
    I jeszcze jedno pytanie , czym różnią się dwa gniazda euro w dekoderze, czy jak podłączę odwrotnie to będzie jakaś różnica?
    Może ktoś ma jakiś pomysł?
    Pozdrawiam

0 4
  • #2 28 Sty 2009 11:57
    bishofek
    Poziom 18  

Podłącz przez HDMI napewno jakośc będzie lepsza.

0
  • #3 28 Sty 2009 21:31
    Jerrys
    Poziom 12  

No tak, ale problem w tym, że nagrywarka ma tylko jedno gniazdo HDMI, więc jak podłączę dekoder z nagrywarką przez HDMI to nie mam jak podłączyć plazmy.

0
  • #4 28 Sty 2009 22:20
    bishofek
    Poziom 18  

to spróbuj podłączyć nagywarke z dekoderem przez HDMI a Dekoder z Tv przez component lub w ostatecznosci euro

0
  • #5 04 Lut 2009 13:49
    Jerrys
    Poziom 12  

Testowałem różne możliwości i ani przez HDMI ani przez komponent nie mam sygnału w nagrywarce (widocznie to są tylko wyjścia na TV). Pozostaje więc euro, a przez HDMI połączyłem nagrywarkę i dekoder z TV

0