Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

drukarka canon i 560 zle drukuje czarnym kolorem

28 Sty 2009 21:23 1726 4
  • Poziom 9  
    witam mam drukarke ale bardzo rozmazany jest czarny kolor a jakosć wydruku nieczytelna czyszczenie nic niedaje moze ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny

• Poziom 34  
    Prawdopodobnie kolega stosuje zamienniki, proponuje wymienić na orginał. i odszukać na forum elektrody tematu "odblokowywanie głowic" "zaschnięta głowica" itp
  • Poziom 9  
    czyściłem głowice parę razy moczyłem w środku czyszczącym po zamontowaniu oryginalnego tuszu jest to samo wydruk jest mało czytelny lub ledwie widoczny reszta kolorów jest ok pewnie juz głowica do wymiany
  • Spec od drukarek
    Bardzo możliwe, że głowica już swoje przepracowała - zwłaszcza, że to czarny kolor jest najwięcej używany.
  • Poziom 9  
    nie mam pojęcia czy w jakis sposób sie resetuje ustawienia głowicy nie posiadam żadnej książki obsługi trochę powęszyłem na forach ale nic tam nie znalazłem co by mnie naprowadziło na jakiś trop pytałem w sklepie u siebie facet nie słyszał nic o możliwości zakupu nowej głowicy no cóż pora na nowa drukarkę wcześniej miałem lexmarka o matko boska co za złom nie polecam nikomu to był model z 645 może kogoś odwiodę od pomysłu zakupu tego szczytu technologicznego .kończę temat