Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm do Mitsubishi Lancer Evo IX

29 Sty 2009 13:18 1791 10
  • Poziom 9  
    Panowie poszukuję rozpiski montażu do LANCERA EVO IX z 2007r., może ktoś już montował - proszę o podpawiedź.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Dzięki za szybką odpowiedź.
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Wziołem się za to Evo i większość z rozpiski się zgadza oprócz sterowania z.c., z drzwi wychodzą przewody pomarańczowy i różowy, na obu na zmianę pojawia się minus. Niestety nie chce mi to działać, aby zadziałał c.z. muszę odpiąć sterowanie z drzwi? Może macie jakiś patent.
  • Poziom 9  
    W poniedziałek będę montował dalej, zrobię na tych przekaźnikach jak podpowiadasz, myślałem że może jest jakieś inne miejsce wpięcia.
    Ciekawy jestem jeszcze czy jakieś problemy będzie stwarzało urządzenie do studzenia turbiny, po wyłączeniu zapłonu silnik pracuje jeszcze przez 30 sek.
  • Poziom 9  
    Odnośnie tego montażu, alarm zamontowany zgodnie z rozpiską od Norberta, drobne zmiany przy c.z. wyżej opisane, jedyny problem na jaki się natknąłem to tubotimer - to urządzenie podtrzymuje + po stacyjce. Ja podłączyłem bez opcji + po stacyjce, może macie patent na to dodatkowe urządzenie.
  • Poziom 10  
    Przetnij przewód ACC (plus po stacyjce) wstaw diode i po kłopocie!!!
  • Poziom 9  
    Jak, gdzie przeciąć.... tam płynie ze 20A ?
  • Poziom 28  
    W obwód +15 wstaw przekaźnik załączany stacyjką. Sygnał do alarmu weź bezpośrednio ze stacyjki.