Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N95 odbieranie i konczenie połączenia

29 Sty 2009 21:38 2546 5
  • Poziom 16  
    Witam mam pytanie odnośnie Noki N95 Czy da się żeby odbierało połączenie wysunięciem slidera a kończyło zamknięciem ?? Bo nigdzie w menu nie mogę znaleźć :/ Czekam na wasze odpowiedzi Pozdrawiam
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 27  
    Z dostępnego menu w aparacie - nie da się tego ustawić. Ale kolega którego córka ma taki telefon mi powiedział że trzeba dograć aplikację która uruchomiona podczas pracy telefonu umożliwia to. Proponuję poszukać tej aplikacji na forum symbiana.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 16  
    Kurde taki porządny telefon a nie ma tak istotnej opcji :/ A nie wiesz jak ten program się nazywa ??

Dodano po 51 [minuty]:

krasnal-1990 napisał:
    Kurde taki porządny telefon a nie ma tak istotnej opcji :/ A nie wiesz jak ten program się nazywa ??

Wiem już jak się nazywa jeden z takich programów "SLIDE HANDUP" Może mi ktoś powiedzieć gdzie mogę go znaleźć ?? Albo jakiś inny podobny Program

Dodano po 40 [minuty]:

mam ten program ale jak chce zainstalować w telefonie to wyskakuje mi "Błąd Certyfikatu" Co robić ?
  • Poziom 21  
    Masz może taką opcje "odbiór dowolnym klawiszem" spróbuj to ustawić i telefon powinien odbierać rozmowę po wysunięciu slidera, może zadziała.
  • Poziom 16  
    Jest taka opcja ale nie pomogło