Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmiana ikonek na XP

Mithrandir159 30 Jan 2009 15:32 1565 5
    Mithrandir159
    Level 13  
    Witam prosze moderatora o przeniesienie tego postu tam gdzie trzeba.

Mam system XP chcialem sobie kiedyś zmienic wygląd na vista ale teraz chce spowrotem na XP i mam problem zmienilem tak jak w XP ale wygląd ikonek mam dalej taki jak w vista jak to zmienic na xp.

Wszystkie pliki brałem z tej strony

http://www.tricks.com.pl/zmiana-wygladu-windows-xp-na-vista-2/

Jeszcze jeden problem to taki ze mam w ustawieniach myszy ze trzeba dwukrotnie kliknąć na plik aby sie otworzył a mi sie dzieje że raz za jednym razem a raz za dwoma

Prosze pomocy!!!!!!!

Proszę poprawić swój post. Zdania zaczynamy z wielkiej litery a kończymy np. kropką. Wykrzyknik to nie ozdobnik. Regulamin punkt 11.2 oraz 15.
    [K!lleR]
    ŁukiSzczecin
    Level 26  
    Witaj, a w Start -> Panel Sterowania -> Dodaj lub usuń programy nie masz nazwy tego pliku ikonek ? Rozumiem, że korzystałeś z "IconPackager" i takiej pozycji powinieneś szukać na liście dodaj usuń programy. Dodam, że najlepiej zrobić to w Trybie Awaryjnym. (Podczas uruchamiania trzymać F8).
    Mithrandir159
    Level 13  
    Właśnie zapomniałem dodać ze ja już usunołem ten program a ikonki dalej mają taki wygląd.
    ŁukiSzczecin
    Level 26  
    To może spróbuj PPM na pulpit -> Właściwości -> Pulpit -> Dostosuj pulpit, i klikając na ikonę np mój komputer kliknij przywróć domyślną. Jeśli nie pomoże daj znać zobaczymy co dalej.
    Gdzieś kiedyś czekałem, żeby ustawić głębię kolorów na 16bit, zastosować zresetować system, ustawić z powrotem na 32bity i znów reset. Możesz również spróbować.

A tutaj sprawdzony sposób. Pobierz To
    Zakładka Repair.
  • Helpful post
    AxelNext
    Level 38  
    Start :arrow: Panel sterowania :arrow: Ekran :arrow: Wygląd :arrow: Efekty :arrow: Użyj dużych ikon (zaptaszkuj) :arrow: OK :arrow: Zastosuj :arrow: OK
    Po powiększeniu ikon na duże w ten sam sposób zrób z powrotem na małe.
    Mithrandir159
    Level 13  
    Wspaniale pomogło dzięki wam wszystkim temat zamykam