Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta 130F -wymiana bebna

30 Sty 2009 15:59 5315 7
  • Poziom 10  
    Może ktoś się podzielić informacjami na temet wymiany bębna w Konica Minolta 130F.
    Czy jeżeli kupię moduł bębna DR-109 to będę mógł sam go wymienić, czy trzeba wzywać serwis.
    Jak wygląda sprawa resetu komunikatu o wymianie bębna (podejrzewam że jest jeszcze w dobrym stanie, może wystarczyło by to skasować?)
  • Poziom 10  
    Niestety
    Serwis z dojazdem 750 netto.
    Jeszcze parę dni jak nie znajdę rozwiązania i konica ląduje na złomie.
    Używamy jej tylko do drukowania.
    ML-2850DR A4 DUPLEX samsunga -462.81 + zamiennik 260 na 5k.
    Kalkulacja jest jasna.

Dodano po 4 [godziny]:

A ha zapomniałem dodać, ze jestesmy juz po jednej wizycie serwisanta (zgłoszenie przez stronę Koniki).
    Wystąpił znany i lubiany problem kalibracji skanera:)
    Przyszła faktura
    Problem wrócił.

Na szczęście zamówiłem toner razem z bębnem u dostawcy.
    Toner owszem dostępny beben nie.
    Handlowiec cały czas czeka na odpowiedź.
    Dobrze ze zastrzegłem tylko całe zamówienie.
    Pozdrawiam osoby odpowiedzialne za Politykę w Konika Minolta.
    Dwa lata pochodziła
  • Poziom 22  
    niestety zmartwię Ciebie: to jest model na licencji , czyli nie wymyślony przez KM . Ta maszyna po prostu jest bardzo nie udanym modelem .Pzdr
  • Poziom 23  
    Jeśli tylko na niej drukujesz to wystaw ją na Allegro i kup drukarke, mniej nerwów i taniej.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Rada rodziców szkoły którą od lat obsługuję , sprezentowała ten sprzęt pod nazwą MURATEC szkole :) :) :) ! Już im serdecznie współczuję !

C.
  • Poziom 14  
    liczniki z tego co pamietam mozna skasować, cena samego bębna to koszt ok 320zł serwis mysle ze nie wiecej jak 150zł., plus ewentualne kosza dojazdu , przeważie ok 1zł netto za km w jedną strone. Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Nie potrzebujesz serwisu żeby wymienić bęben. Kup tylko moduł DR-109 lub DR-110 i samemu sie wymienia. Nie kasuje sie licznika bębna, po włożeniu nowego maszyna sama wie że jest nowy. Jak to robi to juz sie mozesz tylko sam domyślić.

A maszyna nie jest wytworem Minolty tylko Muratec'a i faktycznie nie jest bez wad :)