Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Poszukuję] Sklep z Elektonika w Łodzi

marcin2500 01 Feb 2009 23:19 1862 11
    marcin2500
    Level 12  
    Witam,

Poszukuje sklepu z elektroniką na terenie Łodzi, najlepiej kolo centrum (Piotrkowska i te dzielnice). Potrzebuje głównie mikrokontrolerów Atmegi, a w moim sklepiku już nie sprowadzają. Fanie by było jeśli można tam zakupic nie tylko AVRki a i inne podobne.

Dziękuje za pomoc.
    lechm56
    Moderator
    W temacie proszę dopisać "Poszukuję"
    Pol-UK
    Level 29  
    W TME w Łodzi patrzyłeś ??? www.tme.pl
    MARIUSZ R
    Level 28  
    W przejściu podziemnym przy dworcu Łódź Fabryczna
    http://www.aphelektra.com/
    sysio10
    Level 15  
    WEKTON ul. Sienkiewicza 11/13 www.wekton.pl
    niebieskiarek
    Level 11  
    Moim zdaniem najleprzym rozwiązaniem bedzie jak zajrzysz na stronkę którą polecił ci Pol-UK w TME znajdziesz praktycznie wszystkie elementy (ja osobiście nie spotkałem się z sytuacją aby nie mieli jakiegoś elementu który był mi potrzebny). Innym rozwiązaniem jest internetowy sklep ELFA lecz jeżeli kupujesz mało i w miarę tanie elementy to niebardzo się to opłaca ponieważ doliczają koszty przesyłki.
    marcin2500
    Level 12  
    Dziękuje za listę tych sklepów. TME znam, i zamawiałem już tam internetowo, ale trzeba płacić za przesyłkę a ostatnio krucho z gotówką. Z tego co mówicie to TME ma siedzibe w Łodzi?
    sysio10
    Level 15  
    Ale dojechać do nich bez samochodu ... , nie mówiąc już ile czasu trzeba spędzić żeby cokolwiek otrzymać na miejscu. Jestem ze śląska i często służbowo przebywam w Łodzi. Pomimo że są na trasie wylotowej w kierunku Katowic to zakup z przesyłką był prostszy do zrealizowania niż zakup na miejscu. Dwa razy przesiedziałem na kanapie po godzinie. Raz mnie odprawili z kwitkiem, bo było pół godziny do końca pracy. Następnym razem była poczta. Więcej do nich nie pojadę - tylko zamówienia pocztowe.
    marcin2500
    Level 12  
    Dzięki wielkie za help. Ale raczej zdecyduje się na jakiś sklep w pobliżu skoro TME sprawia problemy przy odbiorze osobistym, a przesyłka z Lodzi do Lodzi 6zl to troche sporo....
    marcin19_
    Level 14  
    sprawdź w WEKTOM oni tam sprowadzają części z TME jak czegoś u siebie nie mają, i wtedy sie nie płaci za przesyłką tylko trzeba poczekać parę dni
    MARIUSZ R
    Level 28  
    marcin19_ wrote:
    sprawdź w WEKTOM oni tam sprowadzają części z TME jak czegoś u siebie nie mają, i wtedy sie nie płaci za przesyłką tylko trzeba poczekać parę dni

Tylko porównaj sobie cenę za elementy.Nie chcę robić kryptoreklamy ale jakoś tam drogo jest.