Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Omnia - Wifi - po chwili rozłącza

djbpm 02 Feb 2009 09:36 2869 0
    djbpm
    Level 21  
    Witam. Jestem świeżym posiadaczem Omni, i mam problem.
    Po skonfigurowaniu telefonu do łączenia się z moją domową siecią wifi, internet w telefonie przez chwilę działa, po czym przestaje, a ikona statusu połączenia pokazuje, że nadal jest podłączony. Próbowałem także skonfigurować telefon tak, aby nie pobierał konfiguracji ip z dhcp, tylko ręcznie wpisałem adresy, i to samo, sprawdzałem opcję Ustawienia>System>Bateria>Wi-Fi>Włącz tryb oszczędzania, bez zmian.
    Puściłem ping z komputera na ip jaki miała moja omnia, i chwilę po nawiązaniu połączenia z moim AP, odpowiedź na ping była ale z czasami rzędu kilkanascie-ponad tysiąc ms (z przewagą kilkaset). Po chwili telefon przestawał na ping odpowiadać, a po dłuższej chwili zaczynał znowu na chwilę odpowiadać. Co zrobić, aby to działało jak należy? Robiłem już "zerowanie pełne".
    Mój AP to Linksys WAP54G v3 z oryginalnym softem, szyfrowanie WPA brak filtracji mac, wersja omni: PDA: i900SAHJ3/SAHJ3
    Telefon: i900XXHJ1
    Wifi:
    oprog: 0.4.3.1
    Sprzęt: 1.0
    Pozdrawiam!
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się