Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uno 1.1 60 KM gaz + bezyna alarm i centralny

kolodziej_prezes 02 Feb 2009 23:59 825 0
    kolodziej_prezes
    Level 14  
    Witam serdecznie podczas remontu instalacji elektrycznej czyli upinanie przewodów w wiązki znalazłem dziwny przycisk coś jakby od sygnału w traktorze tylko sporo mniejszy nie sprawdzałem gdzie ten kabel jest podłączony, bez zastanowienia wcisłem ten guzik i nic się nie stało wielkiego tylko zaświeciła się dioda od alarmu i świeci się cały czas, przy zamykaniu z pilota nie mrugają kierunki ani nie pika, co mam zrobić żeby było dobrze i żebym potrafił to sam zrobić, już próbowałem napięcie odciąć na tydzień i nic dalej tak samo. Dowiedziałem sie że to przycisk serwisowy tylko nic mi to nie mówi i nie wiem do czego służy.Prosze rade w tym kierunku!!!!

ponadto chciałbym dowiedzieć sie czy w uno mozna zastosować wyłącznik zwłoczny oświetlenia wnątrza z poloneza Typ EWZ10 12V ma 5 pinów z tym że nie wiem jak to podpiąć bo jest masa i plus to jest jasne ale potem 123
    1 to drzwi( co mam tam podpiąć kabelek z czujnika drzwi?) dalej 2-lampa ( i który kabel mam wziąć z lampy) no i 3 to zapłon to rozumiem że plus po stacyjce
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo