Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Civic 1.4 96r Brak Iskry

rafal90 03 Feb 2009 17:09 7461 3
    rafal90
    Level 10  
    Witam, kolega ma civic'a 1.4 1996r, podjechał normalnie do sklepu gdy wrócił samochód juz nie odpalił, jak sie okazało Iskra uciekła. Pompa paliwa działa i daje paliwo, Wymigałem kontrolką silnika kod o nr. 17-czujnik prędkości pojazdu, ale to raczej nic nie ma do braku iskry. Są tam dwie kostki, 2-pin i 3-pin. Do wymigania kodu użyłem kawałek spinacza i zmostkowałem tą 2-pinową. Czy można się jakoś podpiąć pod kompa przez te kostki? Jak ktoś wie to proszę o pomoc. 2-pin ma kable koloru czarny i brązowy, 3-pinowa: fioletowy, biały i czarno-brązowy. Najbardziej interesowała by mnie pomoc co do opisu tych kostek, na jakim pinie jest linia diagnostyczna, bo nigdzie nie mogę znaleźć schematu.
    cybkryst
    Level 20  
    poszukajcie w module zapłonowym. ten samochód ma bardzo prostą zasade działania i wszystko prawie jest ukryte w module zapłonowym
    rafal90
    Level 10  
    A czy wie ktos moze na jakim pinie jest linia diagnostyczna, bo to by mnie najbardziej interesowalo, z tym modulem to ciezko bo on jest wbudowany razem z cewka w aparacie
    krzysztof konopnicki
    Level 13  
    Do aparatu dochodzą 2 przewody (wtyczka okrągła), niebieski i czarny z paskiem, odepnij wtyczkę podłącz próbnik diodowy w oba piny, kręć silnikiem jeśli dioda miga szukaj w aparacie usterki mechanicznej, jeśli OK, moduł padnięty.