Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Awaria wycieraczek renualt 19

krasnalito 09 Kwi 2004 10:16 1247 7
  • #1 09 Kwi 2004 10:16
    krasnalito
    Poziom 10  

--------------------------------------------------------------------------------

Witam Jaka może być przyczyna że wycieraczki w mojej reni 19 z (1990r) zatrzynują się w każdym dowolnym miejscu po wył. dziwigni????Do tej pory wszystko było OK. Bardzo proszę o pomoc !!!! :cry:
    Będę też wdzięczny za wiadomość na GG 3112335

• #2 09 Kwi 2004 10:45
    axxx
    Specjalista AGD

Jezeli masz przerywacz wycieraczki w skrzynce bezpiecznikow to go sprawdz jezeli go nie ma to awaria jest w silniczku.

• #3 09 Kwi 2004 11:50
    krasnalito
    Poziom 10  

Serdeczne dzięki za posta, zlokalizowałem jeden przerywacz,przekaźnik który reguluje wycieraczkami po naciśnięciu spryskiwacza, po 3 taktach się wyłącza.Pytanie czy on odpowiada za cała prace wycieraczek czy jest jeszcze jakiś inny?

• #4 09 Kwi 2004 13:31
    wloc
    Spec od samochodów

On odpowiada za prace czasowa wycieraczek i zatrzymanie ale takze musisz sprawdzic styki na silniczku wycieraczek bo jak niedostanie impulsu to niezatrzyma

• #5 09 Kwi 2004 18:08
    krasnalito
    Poziom 10  

To są istne cuda byłem na składzie używek do Reniego i wyobraście sobie ,wymieniałem po kolei- przekaźnik,przełącznik pod kierownicą a na końcu wynieniłem silniczek iiiiiiiiiiiii Qrde to samo żadnej zmiany te same objawy :cry: tera ide na strych sie obwiesić :sm30: Pozdrawiam

• #6 09 Kwi 2004 18:17
    Usunięty
  • #7 10 Kwi 2004 08:29
    teodor76
    Spec od samochodów

zawsze pierw sprawdzić należy bezpieczniki jezeli uważasz ze są sprawne a usterka dalej istnieje to wypnij wtyczke z silniczka podepnij sie kontrolką do masy załącz zapłon i sprawdz czy we wtyczce masz napiecie 12v które powinno być cały czas żeby wycieraczki mogły wracac po podaniu impulsu, jeżeli przełączysz przełżcznik to przynajmniej na 2 pinach powinieneś mieć napiecie 12v

• #8 13 Kwi 2004 19:51
    krasnalito
    Poziom 10  

Ludzie jesteście genialni,jak tylko przeczytałem posta a zrobiłem to 20 min.temu poleciałem do Reni i sprawdziłem ten nieszczęsny bezpiecznik,no i działa . :onfire: Jako laik nigdy bym na to nie wpadł,jeszcze raz wszyskim dziękuje i pozdrawiam :sm28:

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME