Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działa dmuchawa w Renault 19 1,7

wosu82 03 Feb 2009 20:26 2812 10
    wosu82
    Level 10  
    witam mam problem z dmuchawa poprostu przestala dmuchac a bezpieczniki sa cale moze ktos mi pomoze bo nawet niemam pojecia gdzie ona sie miesci i jak to zrobic dzieki
    MARIUSZ R
    Level 28  
    Dmuchawę masz tam gdzie akumulator.
    coverled
    Level 13  
    Wymontuj i obejrzyj silnik dmuchawy, mogła zawiesić się szczotka itp. Sprawdź czy jest napięcie na zasilaniu silnika. Dla pewności wymień bezpiecznik, zdarza się że wizualnie wygląda na cały a mimo wszystko nie przewodzi. Jakby Ci się bardzo nudziło to poczyść działki na komutatorze. Jest z lewej strony auta, przed szybą.
    rico37p
    Level 28  
    Częstą przyczyną jest wypalony styk masowy w gnieżdzie zasilającym dmuchawę .
    tytusxxx
    Level 13  
    nie działa na wszystkich biegach?
    sprawdź czy dochodzi do niej prąd,
    czy jest na włączniku dmuchawy bo one czasami zawodzą
    wosu82
    Level 10  
    dzieki sliczne za pomoc w sobotr bede patrzal i dam wam znac a narazie dzieki sliczne pozdrawiam
    wosu82
    Level 10  
    witam sluchajcie normalnie dziala tylko musialem kostke wyczyscic bo troche zasniedziala podziekowal wszystkim za pomoc
    kam250
    Level 12  
    mialem 19stke i pamietam, ze tez miałem problem z dmuchawą. okazalo sie, że z kostki jakims cudem powypadały kable od sterowania dmuchawą.
    12pawel
    Level 34  
    zdarza się. wilgoć, brud, i czas i nawet niektóre hermetyczne połączenia miękną
    wosu82
    Level 10  
    okazalo sie ze wtyka zostala stopiona wymienilem na druga i dziala dzieki za porade pozdrawiam
    MARIUSZ R
    Level 28  
    Tylko nie mów że zajęło Ci to 5 lat.