Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wyprowadzenia podłączeń silnika CANDY p.25 pięc bolcy

01 Lut 2009 14:14 2939 11
  • Poziom 10  
    Witam obroty prawo,lewo ok jak ma wirować brak mocy i obrotów na poziomie wirowania poszę o pomoc
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Podmień kondensator rozruchowy silnika, tam jest chyba 12,5 µF.
  • Poziom 20  
    Sprawdź grzałkę i czujnik NTC
  • Poziom 10  
    Na pusto się obraca tylko że niema tych obrotów co na wirowaniu powinny być oczywiście reszta ok
  • Poziom 15  
    jezeli obroty rewersyjne sa ok a silnik nie wchodzi na wysokie obroty i jest tylko jeden kondensator (16 mikro) to masz uszkodzone uzwojenie wirówki i w tej sytuacji silnik do wymiany, ale jezeli sa dwa kondensatory to padniety jeden z nich
  • Poziom 10  
    silnik na wirowaniu mozna zatrzymac i się szybko grzeje jest tylko jeden kondensator brak rozruchu, pytanie moje jest takie czy ktoś może mi podpowiedzieć jaka jest rozpiska podłączeń kabli w silniku na wtyczce
  • Poziom 15  
    uzyj opcji szukaj gdzies jest wszystko ladsnie rozpisane
  • Poziom 10  
    jak podłączyć kondensator i sprawdzić silnik czy działa ,pralka candy ce 520t silnik p.25 cl h asynchroniczny

Moderowany przez skryn:

Tematy scailłem.

• Poziom 13  
    Przy zmianie obrotów przełączane jest uzwojenie musisz sprawdzić sterowanie i uzwojenie silnika.
  • Poziom 19  
    Daj jakieś zdjęcia.To może coś pomożemy.
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich temat zamykam powodem braku wirowania był zapadnięty styk programatora przegrzał się i wtopił w plastik dziekuje za pomoc