Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tusz - zamiennik czy regenerowany

KABAN_DG 04 Lut 2009 11:40 2513 4
  • #1 04 Lut 2009 11:40
    KABAN_DG
    Poziom 15  

Witam,

posiadam drukarkę Lexmark Z617. Jako że drukuję rzadko, głównie czarnobiało i w słabej jakości drukarka mi odpowiada.
    Muszę kupić tusz i teraz pytanie... zamiennik czy regenerowany? Cena podobna a jak z żywotnością i trwałością.
    Wiem że najlepiej oryginał ale ceny są 2, 3 razy wyższe, a szkoda mi kasy na tusz który będzie drukował jakiś referat raz na czas lub inne pierdoły.

Prosiłbym o nie rozważanie na temat samej drukarki i jej jakości :)

Dziękuję i pozdrawiam

0 4
  • #2 04 Lut 2009 11:52
    matzg
    Poziom 35  

Witam,ja wybrałbym zamiennik..W regenerowanym może być uszkodzona głowica drukująca.Na temat żywotności i trwałości nie będę się wypowiadał.Pozdro

0
  • #3 04 Lut 2009 11:54
    Piasecki Bogusław
    Poziom 22  

Zdecydowanie zamiennik, szkoda kasy. Doradzał bym zakup zestawu do regenaracji, oszczędności kolosalne.

0
  • #4 04 Lut 2009 13:07
    KABAN_DG
    Poziom 15  

Piasecki Bogusław napisał:
    Zdecydowanie zamiennik, szkoda kasy. Doradzał bym zakup zestawu do regenaracji, oszczędności kolosalne.

też nad tym myślałem... tylko ile razy można tak napełnić kartridż samodzielnie? I jak wygląda sprawa zasychania dysz? I kolejna sprawa czy potrzebny jest "klip do regeneracji" aby dobrze napełnić kartridż? A druga sprawa to pamiętam (kilka lat temu) jak kolega napełniał to później coś mu źle drukowało, miał trochę problemów i to mnie zniechęca...
    Chyba że serio polecacie samodzielną regenerację?

0
  • #5 04 Lut 2009 13:39
    matzg
    Poziom 35  

Gdyby to chodziło o HP to poleciłbym samodzielną regenerację.Pracowałem w firmie która zajmowała się regeneracją...z Lexmarkiem zawsze były problemy...

0