Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy ktoś wie co to za mp4?

byk251 04 Lut 2009 11:51 2753 3
  • #1 04 Lut 2009 11:51
    byk251
    Poziom 13  

Kupiłem nie dawno,miała być lekko uszkodzona tzn.na wyświetlaczu miały być tylko te paski,a poza tym miała mp3-jki odtwarzać-a nie załącza się wcale.
    Komputer widzi 2 dyski można na nie wgrywać ,mam też płytę,z płyty wgrałem do pamięci-i nic,ach jeszcze jedno na początku jak ją podłączyłem to obydwa dyski były puste,może ktoś mi doradzi jak by ją uruchomić?
    Ma 2G pamięci i żadnych napisów nawet nie wiem jak ją rozebrać,bo śrubki też nie ma jest chyba na zatrzask.

0 3
  • #2 05 Lut 2009 11:56
    krzysieg
    Poziom 25  

Widziałem takie firmy manta , takie samo z wyglądu tylko wersja 4 GB.
    Na dole był slot micro sd.

0
  • #3 05 Lut 2009 13:29
    byk251
    Poziom 13  

Znalazłem dane taj mp4-rki
    Odtwarzane pliki filmowe - AVI (DivX, XviD), RMVB, RM, FLV - bez konwersji plików,
    wielkość do 624x352
    Wbudowany głośnik tak, ułatwia oglądanie filmów w większym gronie. Od tej chwili możesz cieszyć się filmami i muzyką razem z przyjaciółmi.
    Odtwarzane pliki muzyczne - MP1, MP2, MP3, WMA, WMV, ASF, WAV
    System MS PlayFX™ daje użytkownikowi możliwość modulowania brzmienia za pomocą trzech funkcji:

3D Headphones - pozwala na uzyskanie w słuchawkach w pełni trójwymiarowego dźwięku, dzięki czemu poczujesz, że jesteś w samym centrum muzyki.
    Pure Bass - umożliwia potężniejsze niż kiedykolwiek wcześniej pogłębienie basów, abyś mógł poczuć się jak na rockowym koncercie.
    AutoVolume - automatycznie dostosuje poziom głośności do aktualnie odtwarzanego utworu oraz ustawień equalizera.

Trzystopniowa regulacja funkcji umożliwia uzyskanie indywidualnej barwy dźwięku, najbardziej zbliżonej to Twojego ideału.
    Korektor graficzny normal, rock, pop, clas, soft, jazz, dbb
    Tryby odtwarzania replay, replay count, replay gap - przydatne przy nauce języków
    losowe odtwarzanie utworów
    Obsługa tagów ID3: tytuł utworu, wykonawca i czas trwania, tekst utworu
    Lyrics karaoke wyświetla tekst piosenek w trakcie odtwarzania
    Playlista tak, wszystkie pliki muzyczne sortowane są według kilku kryteriów w biblitekach audio (Artysta, Album, Tytuł, Ulubione, Lista folderów)
    Wejście na kartę microSD
    Wbudowany czytnik kart pamięci microSD tak, obsługuje karty o pojemności do 2GB
    Ekran
    Typ bardzo wyraźny, QVGA (najwyższa jakość), panoramiczny
    (wygodnie można na nim płynnie oglądać filmy)
    Ilość kolorów 262 000
    Rozmiar 2,6 cala
    Obsługiwane języki język Polski, Angielski, Chiński, Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Portugalski, Hiszpański, Szwedzki, Duński, Czeski
    Album zdjęć przeglądarka playera wyświetli zdjęcia JPG, BMP i GIF wielkości nawet 4000x3000 pikseli. Przeglądanie plików graficznych rozbudowano o niespotykane wcześniej możliwości obracania oraz zoomowania zdjęć.
    Pokaz slajdów tak
    Dyktafon cyfrowy
    Mikrofon tak
    Format zapisu WAV - wysoka jakość, ACT - średnia jakość,
    automatyczny zapis nagrania do pliku
    Czułość nagrywania poniżej 10dB – cicha mowa
    Czas zapisu dla pamięci 2GB: WAV - 140 godzin, ACT - 560 godzin
    Radio FM
    Częstotliwość 76 MHz - 108 MHz
    Pamięć 20 stacji (częstotliwości)
    Wyszukiwanie stacji automatyczne, ręczne, multiskaning
    Przełączanie kanałów bardzo szybkie
    Tuner FM możliwość nagrywania w wysokiej jakości audycji lub swojej ulubionej muzyki bezpośrednio z radia

Dysk przenośny - PenDrive
    Pamięć Flash 2GB Samsung
    (urządzenie widoczne w komputerze jako wymienny dysk)
    Port szybki port USB 2.0 (obsługuje też USB 1.1)
    Zabezpieczenie plików szyfrowanie danych
    Zarządzanie plikami/katalogami bez konieczności połączenia z PC
    E-Book
    Odczyt plików tekstowych możliwość zmiany wielkości, a nawet koloru czcionki
    Dane fizyczne

Waga 54g
    Pozostałe
    Zasilanie wbudowany akumulator Li-ion (istnieje możliwość wymiany akumulatora) + ładowarka USB
    Czas pracy - ciągły akumulator Li-ion zapewnia do 10 godzin słuchania muzyki, 4 godzin video NON STOP (po prawidłowym uformowaniu akumulatora)
    Obudowa metal, z powłoką antiscratch (zapobiegającą rysowaniu się)
    Tapeta możliwość wyboru tapet pulpitu
    Zegar wbudowany zegarek w trybie Always-On-Top, kalendarz, stoper
    Blokada klawiatury tak
    Wskaźnik zużycia baterii tak
    Funkcja sleep wyłącznik czasowy
    Sterowniki odtwarzacz jest urządzeniem plug & play dlatego nie musisz martwić się o instalację odpowiednich sterowników, XP/2000/VISTA
    Gwarancja 12 miesiące
    Aktualizacja oprogramowania tak
    Instrukcja obsługi tak
    Zestaw zawiera odtwarzacz MP4 2GB
    wysokiej jakości czarne słuchawki stereo
    kabel USB
    ładowarka sieciowa (możliwość ładowania przez USB)
    instrukcja obsługi PL
    karta gwarancyjna -12 miesiące
    może ktoś mi pomoże ją uruchomić ,otrzymałem płytę i opakowanie ale od innego mp4.
    No widzę że temat mało chodliwy,ale udało mi się ją otworzyć-ze złej strony,ale szkód nie narobiłem dużo.Gdyby ktoś chciał kiedyś taką rozbierać-to trzeba odkleić płytę przednią-od strony ekranu i u góry są dwie śrubki,które mocują tylną pokrywę.

0
  • #4 10 Lut 2009 20:13
    byk251
    Poziom 13  

Już wiem co to jest-Mp4 D-Wave 9978 2G,czy miał by ktoś firmware do niego? pamięć to HY27UU08AG5M TPC8 81A

0