Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DCP-135C obcina obszar skanowania

04 Lut 2009 21:01 6384 4
  • Poziom 15  
    Witam, dokładnie chodzi o to, że gdy skanuje kartke A4 to niestety skaner w tym urzadzeniu obcina mi jakies 5mm z każdej strony i automatycznie skan nie ma juz wymiaru A4. Dzieję się tak nawet gdy zwieksze obszar skanowania w opcjach do maksimum. Czytałem, że ludzie maja podobne problemy ale z drukowaniem, że nie drukuje im brzegów kartek itp. Skanowałem za pomocą programu producenta oraz programów XnView i InFranView i za każdym razem to samo. Czy to urzadzenie juz tak ma, czy tylko z moim jest cos nie tak?
    Pozdrawiam,
    drowning_man
  • Poziom 23  
    Może coś się "pokręciło" w sterownikach? Spróbuj przeskanować programem antywirusowym i ew. przeinstalować sterowniki...
  • Poziom 16  
    Witam z każdej strony czyli naraz (lewa i prawa) podczas jednego skanowania? Mam brother dcp-150 i czasem tez mi odcina ale to zależny od ustawienia kartki którą chcę skanować musi być na środku.
  • Poziom 15  
    Witam, antywirus nic nie wykazał. Co do stron to lewa prawa góra i dół jednocześnie. Podczas każdego skanowania, dopiero niedawno to zauważyłem. A kartke ustawiam wg oznaczeń na obramowaniu pola skanowania. Sterowniki później przeinstaluje, może zamiast z płyty wezme z internetu jakies.
  • Poziom 1  
    Witam mam nfc 885cw po zmianie Firmware drukarka sie zmieniła na model NFC 680 nc i tak ja system widzi i od tego czasu przy skanowaniu obcina mi z każdej strony 5 mm, czy jest możliwość przywrócenia orginalnego oprogramowania w drukarce