Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie tylko lokalne (XP)

04 Lut 2009 21:04 1523 3
  • Poziom 9  
    Witam.
    Otoz mam problem.
    Po formacie nei moge sie polaczyc z internetem. Wyskakuje polaczenie z ograniczeniami i nic nei dziala zwiazanego z netem. Po innych formatach wszystko dzialało. Mam ustawione automatyczne pobieranie ip i dnsow i niestety lipa. Dzwonilem do goscia od neta ale nie byl w stanei pomoc, powiedzial wszystko co juz mialem ustawione i co juz wiedzialem. Jak podlacze laptopa to wszystko smiga bez problemu. Grupe robocza mam WORKGROUP ale to chyba nie ma znaczenia ? Sterowniki mam windowsowe narazie jest swirzy system, ale zazwyczaj na takim sie laczylo.. W managerze nei ma zadnych neiznanych urzadzen.
    wysypuje sie podczas pobierania adresu sieciowego, ip pobiera i maske podsieci tez.
    to drugie wyglada tak: 255.255.0.0 a IP 192.168.102.1 ale co do ip nei ejstem pewien (mam teraz wylaczony i nie chce mi sie wlaczac ;)
    Wie ktos moze jak rozwiazac ten problem?
  • Poziom 22  
    Domyślam się, że masz peceta i laptopa - ale co dalej? Router? Livebox? Napisz skąd i jaki masz sygnał.
  • Poziom 16  
    Witam
    Sprobuj uruchomic konsole za pomoca CMD i wpisz tam: ipconfig /renew
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    eksm, nie napisalem wszystkiego sorki.. A wiec, Mam zwykla kablowke
    Firma KSM chyba z wrocka, odbieram w Dzierżoniowie (dolnoslaskie) jak by to mialo znaczenie... Jak proboje naprawic tym windowsowym narzedziem to mi sie to wlasnie na zasadzie odnawiania IP, potem wywala tylko blad ze nie mozna odnowic adresu ip i kaze sie skontaktowac z administratrem sieci...