Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop zza oceanu. Klucz EN pasuje do PL? Będzie legalny?

Marylek 04 Lut 2009 21:19 768 3
 • #1 04 Lut 2009 21:19
  Marylek
  Poziom 12  

  Witam, siostra dostała laptop zza oceanu (obecnie nie pamiętam jego szczegułów ale dopiszę później). Ma on oczywiście anglojęzyczny system operacyjny Vista Home Premium. Na osobnej partycji jest folder "recovery". System jest legalny, z kluczem produktu, aktywowany itd. Siostra poprosiła mnie abym jakoś sprawił żeby go "zalegalizować na wersję polską". Osobiście nie widzę innego sposobu, jak tylko całkowicie przeinstalować system na Vistę Home Premium PL. Moje pytanie brzmi: czy klucz produktu z oryginalnej wersji anglojęzycznej zadziała w wersji PL, a po instalacji system wciąż będzie legalny? Czy konieczny będzie zakup systemu PL wraz z kluczem? Jest to bądź co bądź ten sam system lecz w innym języku.

  0 3
 • #2 04 Lut 2009 21:24
  jedeus
  Poziom 16  

  Witam
  Tylko wersja Premium lub Ultimate pozwala zmieniac sobie jezyk systemu do woli. Jezeli jest to wersja Home to masz dwa wyjscia: albo pozostac przy tym co jest albo poszukac w necie wersji PL. Klucz z wersji EN nie pasuje do PL.
  Pozdrawiam

  Moderowany przez jankolo:

  I za tę świetną poradę kolega zostaje ukarany ostrzeżeniem. Piractwo proszę propagować gdzie indziej, ale nie u nas

  0
 • #3 05 Lut 2009 17:31
  Marylek
  Poziom 12  

  DO MODERATORA: to nie ma nic wspólnego z piractwem. System przecież jest oryginalny. Zadałem tylko zwykłe pytanie. Chcę przecież aby system NADAL BYŁ LEGALNY !

  0
 • #4 05 Lut 2009 17:45
  xray81
  Poziom 21  

  Dostałeś odpowiedź że musisz pozostać na wersji angielskiej lub kupić polską wersję językową.

  0