Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regeneracja tonera Dell 5210 / 5310 (zamiennik Lexmarka T640

luks_x 05 Lut 2009 01:24 2257 6
  • #1 05 Lut 2009 01:24
    luks_x
    Poziom 13  

Witam. Czy ktoś regenerował tonery jak w temacie?
    Używam chipów z agawy i mam tych tonerow 5szt i wszystkie pokazują błąd kasety (wina chipa na pewno)
    Mam chipy z 2 dostaw i to samo.
    Czy ktoś ma pewne chipy do tego modelu? i gdzie je kupić?

• #2 05 Lut 2009 07:53
    eseli
    Poziom 27  

Witam
    Też swojego czasu miałem problemy z tymi chipami.
    Rozwiązanie które podał mi dostawca to:
    te chipy to tak zwane kill chip - jak założysz chipa do kasety
    to przed zainstalowaniem samej kasety musisz wyłączyć drukarke.
    Wyłaczasz drukarkę , wkładasz kasete i dopiero teraz ją włączasz.

Pozdrawiam

• #3 07 Lut 2009 13:13
    luks_x
    Poziom 13  

Chipy z Agawy nie działają w ten sposób. chyba ze za pierwszym razem tak trzeba zrobić. generalnie próbowałem wszystkich sposobów łącznie z kodami serwisowymi i nic nie pomaga. pytania:
    -czy Ty przy pierwszym włożeniu chipa robiłeś to z wyłączaniem? czy działało Ci jak pojawił się błąd i potem dopiero zastosowałeś wyżej wymieniony sposób?
    -czy mialeś chip z tym grafitowym paseczkiem co go trzeba przeciąć? (moje paseczka nie miały, ale kiedyś miałem ten z paseczkiem i nie udało mi się wogóle go uruchomić

• #4 13 Lut 2009 22:55
    Artur2003
    Poziom 18  

proponuje najpierw sprawdzic czy te czipy od t640 napewno chodza w tych dellach , raz sie naciołem jak włożyłem chip od t420 do della i ibm identyczne drukarki jak t420 pod innymi nazwami i tez wywalało błąd tonera znalazłem chipy które chodzą w tych trzech maszynach i śmiga , co do chipów to proponuje spróbowac w AWO warszawa może mają i beda wiedzieli czy pójdzie e dellu

• #5 14 Lut 2009 11:47
    luks_x
    Poziom 13  

Nie nie. to są chipy do della dedykowane, a drukarka jest zamiennikiem T640 (przemianowana przez della)

• #6 12 Mar 2009 11:20
    skropet
    Poziom 2  

luks_x
    Czy Uzytkownik bylby tak mily i mogl podeslac kody serwisowe do tego Dela...

• #7 13 Mar 2009 21:20
    luks_x
    Poziom 13  

nie posiadam :( co konkretnie chcesz zrobić? mam tylko reset ogólny i reset do ustawień fabrycznych. ale mogę poszukać tylko co potrzebujesz?

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo