Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Lexmark Z735 wciąga papier.

05 Feb 2009 13:12 1913 4
 • Level 10  
  Tą drukarkę mam już kilka lat, po gwarancji pojawił się problem że zaczeła wciągać papier - prawa strona. Pytałem znajomego elektronika to powiedział że nadaje się do wyrzucenia ale nie zaglądał do niej. Schowałem ją i tyle. Chciałbym się dowiedzieć czy można coś z nią zrobić, może się gdzieś zacieła? Włoży się papier rozpoczyna drukowanie i... zacina się jakby ta prawa strona, po wyjęciu kartki są ślady tuszu i prawy róg jest taki pognieciony. Wiem że z opisu ciężko coś wywnioskować, może też nie jasno opisałem ale opisałem tak jak jest. Jest sens próbować robić cokolwiek z nią czy nie ma sensu?
  [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Level 16  
  Witam miałem lexmarka ale inny model tez dobre parę lat i tak jak ty opisujesz zaczeła wciągać kartkę po prawej stronie po czym się zacinała i chlapała tuszem. Chodziłem po rożnych serwisach i w każdym usłyszałem to samo "Do wywalenia ponieważ naprawa wyjdzie drożej niż nowa". Moja rada jak lubisz możesz se ja rozkręcić i pogrzebać. Chyba ze znajdziesz kogoś kto ci to zrobi za rozsądne pieniądze. Polecam Brother (bardzo tanie tusze i podzespoły)
 • Level 10  
  No i chyba tak zrobię, zajrzę do niej nie będę nigdzie zanosił latał z nią bo bez sensu. Najlepiej będzie kupić nową, i myślę że Brother'a właśnie.

  Pozdro
 • Printers specialist
  Drukarka wymaga konserwacji lub też poluzowała się któraś z rolek dociskających papier do wałka.