Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Corsa C 1.3CDTI 2004r nie chce zapalić

stawarzallegro 05 Lut 2009 18:36 7119 4
  • #1 05 Lut 2009 18:36
    stawarzallegro
    Poziom 12  

Witam mam problem z autkiem wyżej wymienionym autkiem. Wszystko było wporządku do dzisiaj. Zgasiłem normalnie i po 20min nie można już jej było odpalić, po kręceniu ok.3 min ( nie cały czas hehe) zapaliła i chodziła do wieczora i z powrotem to samo, jednak teraz jak kręcę tak dłużej to delikatnie łapie ale chodzi tak jakbym na 2 tłoki i tak do teraz. Stan baku był full więc zapowietrzenie raczej nie wchodzi w gre tak przypuszczam. Pompka w baku ta wstępnam, sprawna. Po podłączeniu na kompa żadnego błędu nie widzi. Miał ktoś taki przypadek?

• #2 05 Lut 2009 18:44
    Usunięty
  • #3 05 Lut 2009 18:55
    stawarzallegro
    Poziom 12  

sprawdzane na kts 520, a miał ktoś już podobny przypadek, mam mały warsztat ale aż taki dobry to nie jestem w tych nowych sprzętach, myślałem o zawieszeniu wtryskiwaczy ale to by na kompie wyszło.

• #4 06 Lut 2009 18:50
    stawarzallegro
    Poziom 12  

Witam wszystkich, problem dzisiaj rozwiązany, choć naprawdę trudny do uwierzenia. Winną był akumulator, który stracił moc rozruchową i po prostu nie miał odpowiedniego kopa, mimo iż ładowałem go całą noc. Troszkę różnych rzeczy widziałem ale nie mogłem w to uwierzyć.

• #5 26 Gru 2010 18:03
    robzzz4
    Poziom 2  

Witam,
    Mam problem z moim swiezo zakupionym oplem corsa C. Auto odpala i gasnie po okolo 2-3 sekundach,zapala sie przy tym kontrolka immobilizera(auto z kluczykiem).Po kilku probach i odczekaniu paru minut udalo mi sie auto normalnie odpalic.Kluczyki mam 2 przy obu ten sam problem.Na wyswietlaczu mam tez zapalona inspekcje,czy to moze miec jakis zwiazek z problemem z odpalaniem?Czy moze przyczyna jest jakis problem z kluczykami?immobilizerem?Bardzo prosze o jakas pomoc i pozdrawiam kierowcow.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME