Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BECKER TRAFFIC PRO model BE 7825 prośba o pomoc

andrzej01 05 Lut 2009 23:34 1751 0
  • #1 05 Lut 2009 23:34
    andrzej01
    Poziom 10  

Witam Serdecznie
    Mam następujący problem. Zakupiłem samochód marki VW BORA z 99r w DE, który wyposażony jest w oryginalne radio marki BECKER TRAFFIC PRO model xxxxxxxo numerze seryjnym xxxxxxxx. nr z paska kodowego to xxxxxxxxxxxxxxx chcę nadmienić, że radio i auto jest oczywiście moją własnością, gdyby tak nie było nie ujawniałbym tych wszystkich danych. Przy wymianie akumulatora na nowy co wiadomą rzeczą jest radio prosi o podanie kodu, którego nie posiadam, gdyż został on przez poprzedniego właściciela wyrwany i bóg jeden wie gdzie on jest. Natomiast obok tego miejsca jest adnotacja po niemiecku. W razie utraty, zgubienia kodu możesz go odzyskać podkreślam bezpłatnie udając się do najbliższego dealer-a VW. To wszystko prawda tylko z jedną poprawką to nie funkcjonuje w Polsce tylko w innych krajach EU. Dzwoniłem do różnych serwisów z ciekawości czy, może któryś z nich zastosuje się do notatki w książce serwisowej, a jak drążyłem temat dzwoniąc to tu to tam stawka za tę usługę rosła. Za każdym razem serwisanci wymyślali różne bajki to że trzeba auto podłączyć pod komputer, to że trzeba wysyłać do Niemiec i czekać itp. Z tego co się dowiedziałem to w DE mają to w systemie tylko muszę się zgłosić do nich z briefem auta i dowodem osobistym i otrzymam go gratis i tu nasuwa się pytanie dlaczego mam płacić tutaj ??? To trochę nie ok. Teraz do sedna, czy ktoś jest w stanie mi pomóc ? jeżeli tak to proszę o kontakt jestem w stanie podesłać reszty danych w celu uwiarygodnienia mojego postu. Z góry dziękuję za pomoc

Na forum nie pomagamy w omijaniu zabezpieczeń producenckich: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic100873.html
    Proszę nie zadawać takich pytań. [TW]

0 0
  Szukaj w 5mln produktów