Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Megane - słabo grzeje

Zdzich50 18 Dec 2010 14:24 36058 35
    pawel18064
    Level 2  
    Mam pytanko bo mi też słabo grzej nagrzewnica i gdzie znajduje sie odpowietrznik od nagrzewnicy
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Odpowietrznik jest na przewodzie który idzie do nagrzewnicy.
    pawel18064
    Level 2  
    A ten odpowietrznik jest na tym przewodzie co wchodzi do silnika nad termostatem czy jest jeszcze jakiś inny
    Przemo9826
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Tak jest tylko ten, oraz na chłodnicy.
    ronaldo2
    Level 9  
    Panowie to może coś ciekawszego. Renault megane 1.9 dti 1997r . silnik słabo sie nagrzewa a jak już się go uda dogrzać (tylko na wysokich obrotach) to po włączeniu nawiewu wenętrznego temperatura obniża się do ok 65 stopni. Trzy razy wymieniony termostat ostatni fabryczny, wymieniony czujnik temperatury, wymiana płynu chłodniczego plus czyszczenie układu. Mechanik rozkłada ręce twierdzi że nie ma pomysłu co to może być. Wykluczone za pomocą miernika uszkodzenie głowicy. Nie ma znaczenia czy stoję lub jadę w obu przypadkach temperatura silnika spada przy niskich obrotach silnika do ok 60 stopni. Może ktoś miał podobny problem.
    chudy1986_
    Level 10  
    Witam.
    PROBLEM ROZWIĄZANY OKAZAŁO SIĘ, ŻE TO USZCZELKA POD GŁOWICĄ - LECZ NAGRZEWNICA TEŻ JEST WALNIĘTA GDYŻ NADAL SŁABO GRZEJE!
    DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC I POZDRAWIAM :)

PS. Piszę nowy post gdyż tamtego nie udało mi się zedytować..Jak się da to niech jakiś moderator to wrzuci na koniec mojego ostatniego posta. Dziękuję.