Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG KT520 - jak zdjąć simlocka kodem?

06 Lut 2009 17:30 3688 6
  • Poziom 2  
    Zakupiłem telefon LG KT520 lecz posiada simlock.
    Po zapoznaniu się z tematem odblokowywania narzuciły mi się takie hasła jak: setool 2 lub 3, modyfikowanie kabla USB lub zakupienie specjalnego kabelka USB oraz "cała polska kodem" no i właśnie mam pytanie o to trzecie. Jest możliwość odblokowania telefonu za pomocą kodu, a sama firma przedstawia swoją ofertę, że bez wychodzenia do serwisu, jedynie podanie kodu IMEI telefonu wystarczy, aby przysłali kod odblokowujący.
    Czyli jednak tak też się da! Tylko właśnie teraz pytanie, jak to smyki robią :) ma ktos jakies pojęcie na ten temat? :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Każdą markę telefonu można odblokować kodem, co do lg to jest koszt 80-100zł.Natomiast w serwisie myślę że zapłacisz mniej.
  • Poziom 2  
    ale oni też muszą przecież w jakis sposób ten kod generować, (za pomoca programu albo innym ustrojstwem ;)) aby odblokować simlock i o to właśnie pytam.
    Czy ktoś wie jakim sposobem to się robi ;)
    Bo to pieniędzy trochę jest, a wychodzę z założenia że oni mogą to każdy może, tylko trzeba złapać bakcyl jakim sposobem :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jeżeli już dojdziesz do tego, nie musisz trafiać w Lotto paru "szóstek":D:D:D
  • GSM Product Supporter
    uciex napisał:
    ale oni też muszą przecież w jakis sposób ten kod generować, (za pomoca programu albo innym ustrojstwem ;)) aby odblokować simlock i o to właśnie pytam.
    Czy ktoś wie jakim sposobem to się robi ;)
    Bo to pieniędzy trochę jest, a wychodzę z założenia że oni mogą to każdy może, tylko trzeba złapać bakcyl jakim sposobem :)

Tak każdy może kto wejdzie w posiadanie fabrycznego algorytmu lub napisze swój własny do przeliczania ;]

Jeśli jesteś zaawansowanym programistą to zaczynaj nad tym pracę możliwe że dojdziesz co z czym.

Jeżeli chcesz zdobyć fabryczny algorytm, to myślę że szanse masz takie jak trafić szóstkę w totka :]
  • Poziom 2  
    acha, właśnie nie wiedziałem jak to wygląda, ale widzę że to hardcore i sam bym z pewnością nie dał rady.

A sposoby Seetol'em or sth? wyszła już wersja do LG KT520?
    ale chyba do tego potrzeba już zmodyfikowanego kabelka :(