Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

jaki spos鏏 odci望 fabryczny alarm,omega,opel,mv6,niepali

dariusz473 06 Feb 2009 18:18 9835 22
    dariusz473
    Level 1  
    Witam
    Mam problem z alarmem w omedze 94 mv6,nie moge uruchomic silnika.Wie ktos moze jak ominac ta centralke,chodzi mi o szczegoly bo mam zamiar zrobic to sam.
    bartek_j
    Level 35  
    Je瞠li masz immo w kluczyku (trasponderowe) to sam nie zrobisz.
    Jezlei masz stare immo po陰czone z alarmem, to za schowkiem pasa瞠ra jest alarm, kt鏎y odcina pomp paliwa. Gruby przew鏚 czerwono - niebieski.
    Aha. i czarny mi璠zy pinem 30 i 3 te trzeba po陰czy.
    Michal232323
    Level 15  
    Sprawdz baterie w kluczyku,je郵i otwierasz samoch鏚 kluczykiem a nie z pilota to go nie odpalisz
    User removed account
    User removed account  
    bodzio012
    Level 33  
    czy w vectrze 1.6 16v 96/974 te jest jakis spos鏏 na co takiego?
    User removed account
    User removed account  
    bodzio012
    Level 33  
    to mo瞠 chocia troszk o鈍iecisz, pytam bo u mnie typ tak ma zrobi w豉郾ie bez ingerencji w ECU, chcia貫m mu zrobic typwy OFF i przejdzie ko這 nosa :cry:
    mr-perch
    Level 29  
    Dlaczego fachowca nazywasz "typ" ? To ja mam tak nazywa swoich klient闚 ? Jak by si czu, gdybym zadzwoni do Ciebie i powiedzia: Typie, twoje auto jest zrobione.
    bodzio012
    Level 33  
    w豉郾ie chodzi o to 瞠 to 瘸den fachowiec tylko dowiedzia si gdzie co i jak i robi za darmo :cry:

czy chodzi o
    1-21
    3-30
    4-31

?
    User removed account
    User removed account  
    bodzio012
    Level 33  
    pyta貫m czy jest spos鏏 na kombinacj z kabelkami m康ralo :D
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    bodzio012
    Level 33  
    tak tak ale to trzeba wylut, a ja si chcia貫m dowiedzie o domowy spos鏏, podobno jest takowy :D

co niczym omega i w豉郾ie te cyferki
    User removed account
    User removed account  
    bodzio012
    Level 33  
    I w豉郾ie o tak odpowied mi chodzi這
    :D
    User removed account
    User removed account  
    zbignieww
    Level 19  
    Mam problem jak uruchomic omege 2,6 l z 91 r /chyba/ . Kiedys wykradziono z niej elektronike i dokupuje. Nie podaje napieca na cewke zaplonowa, pompe paliwowa .
    2 komputerki mam, jeden jest na prawym slupku, drugi pod siedzeniem kierowcy / po co on /? . Dziasiaj doszukalem sie zoltej wtyczki , jak czytam to do alarmu - brak.
    Auto jest ubogiej wersji, bez szyb elektrycznie sterowanych, nie rozbieralem drzwi czy centralny zamek ma. Ma moze jeszcze jakies " komputerki " ?
    Podajac napiecie na cewke zaplonowa iskre ma . Jak silnik uruchomic ?
    Kluczyk bez pilota, nie ma tez poduszki powietrznej.
    zbignieww
    Level 19  
    Porownujac napiecia na komputerku przy prawym slupku z inna omega 2,6 podalem napiecia co brakowalo i silnik pali , ale obrotosciomierz nie dziala . Jak go uruchomic ?
    Brakowalo napiec co powinny byc podane po wlaczeniu stacyjki . Pompa paliwowa wlancza sie prawidlowo - tylko jak kreci rozrusznik lub silnik pracuje.
    Moze to jakies przekazniki ?
    nli18ew
    Level 1  
    w omedze mv6 3.0 od陰czylem alarm sam.od strony pasa瞠ra przy prawej nodze pod schowkiem jest puszka z wtyczk,kwadratowa.trzeba odci帷 od wtyczki czerwony kabelek i odpali.u mnie tak wlasnie zrobilem.centralny zamek dopiero po jakims czasie zaczol mi dzialac.jezdze i jest ok.
    passaci
    Level 11  
    zbignieww, Tw鎩 problem jest kompleksowy... potrzebujesz za r闚no odpowiednich cz窷ci jak i serwisu, na forum nikt nie udzieli Ci tylu informacji. Rozejrzyj si za jakim specjalistycznym sklepem z cz窷ciami i serwisem, jest tego sporo... m鎩 ojciec korzysta ostatnio np. z us逝g sklepu i serwisu Hadron