Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Volvo V70 1998r zaprogramowanie pilota centralnego zamka

06 Feb 2009 21:01 16725 8
  • Level 9  
    Witam,

kupiłem auto które nie posiadało pilotów od centralnego zamka. Niestety człowiek przyzwyczaja się do dobrego (w każdym innym aucie miałem takie sterowanie centralą) i strasznie doskwiera mi brak możliwości zamknięcia auta "z guzika". Mam zamiar kupić oryginalnego pilota do V70, tylko nie mam pojęcia jak się go programuje. Nie chciałbym kupić czegoś, co mi się nie przyda więc najpierw pytam się o to Was. Może ktoś jest w stanie mi pomóc czy da się zaprogramować pilota we własnym zakresie, czy niezbędna do tego będzie wizyta w serwisie (mam do wyboru albo WWA -110km w jedną stronę lub Bydgoszcz - 160 km). Jeżeli da się to zrobić, to gdzie znajduje się centralka sterująca? Znalazłem jedynie schemat chyba od 460-tki, ale wątpie żeby w V70 był ten sam sposób programowania...

Proszę o pomoc
    Pozdrawiam
  • Level 9  
    Dzięki wielkie
  • Level 9  
    Od przedwczoraj jestem posiadaczem V70 z 1997r. Od sprzedającego dostałem tylko jeden kluczyk z jednym pilotem do centralnego zamku (i chyba alarmu) z "świeżo" jak zapewniał sprzedający wymienioną baterią (pilot był oklejony taśmą i popękany). Moja radośc trwała jednak tylko 1,5 dnia. Central przestał dzałac. Co mogę z tym problemem zrobic. Mój pilot (oryginalny) jest w kiepskim stanie. Czy można gdzieś kupic i zaprogramowac pilota?
    Kolejna sprawa to zadziwiająco szybko wyłączające się podgrzewanie fotela pasażera. Moje grzeje, gdy pasażera po 2-3 minutach przestaje mimo "świecącego" się przycisku uruchamiającego podgrzewanie.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam jk4
  • Level 10  
    Właśnie kupiłem VOLVO V70 99r. i dostałem tylko jeden kluczyk i jednego pilota, na dodatek powiedział mi to po transakcji. Nie będę zdziwiony jak samochód ktoś ukradnie. Chciał bym kupić pilota i zaprogramować ale z tego co widzę nie obejdzie się bez serwisu. Tak na marginesie to chyba dziwne że jak kupujesz samochód od handlarza to często tylko z jednym kluczykiem tak jak by ktoś po drodze zjadł, co innego pilot, pilota można sprzedać.
  • Level 9  
    oszin wrote:
    Właśnie kupiłem VOLVO V70 99r. i dostałem tylko jeden kluczyk i jednego pilota, na dodatek powiedział mi to po transakcji. Nie będę zdziwiony jak samochód ktoś ukradnie. Chciał bym kupić pilota i zaprogramować ale z tego co widzę nie obejdzie się bez serwisu. Tak na marginesie to chyba dziwne że jak kupujesz samochód od handlarza to często tylko z jednym kluczykiem tak jak by ktoś po drodze zjadł, co innego pilot, pilota można sprzedać.

Powiem Ci tak: ja też miałem 1 kluczyk i to bez pilota. Wyciąć surówkę zrobi każdy, ale zaprogramować już im się nie uda. Ja zrobiłem błąd, bo chciałem zaprogramować wyciętą surówkę w serwisie, ale transponder z mojego kluczyka nie był przystosowany do zmiennego kodowania.

Kolejna, tym razem jakże dobra dla Ciebie sprawa: jedź do serwisu i poproś o skasowanie z immo wszystkich innych kluczyków niż ten, który posiadasz. Wtedy kluczyki od Twojego auta będą go oczywiście otwierać, ale nie odpalą.

Sprawa pilota: ja się nie bawiłem w dokupowanie jakiś oryginalnych wyświechtanych i połamanych używek, tylko kupiłem centralkę z dwoma nieoryginalnymi metalowymi pilotami za 88 zł z przesyłką:) Instalacja trwa 30 min dla kompletnego laika. Można nawet zaprogramować przycisk do otwierania wlewu paliwa;]

A tak to cudo wygląda Volvo V70 1998r zaprogramowanie pilota centralnego zamka

http://allegro.pl/item844588027_844588027.html
  • Level 2  
    a jesli piloty mam poprawnie zaprogramowane a mimo to poa zamkcięciu pilotem po kilku minutach włącza sie alarm a po zamknięciu kluczykiem wszystko jest ok .
  • Level 1  
    mam pytanie przestaly dzialac mi piloty i nie wiem jaki jest tego problem baterie zmienialem. czy trzeba ponownie probramowac jezeli tak to w jaki sposób?
  • Level 1  
    Innowierca wrote:
    oszin wrote:

Powiem Ci tak: ja też miałem 1 kluczyk i to bez pilota. Wyciąć surówkę zrobi każdy, ale zaprogramować już im się nie uda. Ja zrobiłem błąd, bo chciałem zaprogramować wyciętą surówkę w serwisie, ale transponder z mojego kluczyka nie był przystosowany do zmiennego kodowania.

Kolejna, tym razem jakże dobra dla Ciebie sprawa: jedź do serwisu i poproś o skasowanie z immo wszystkich innych kluczyków niż ten, który posiadasz. Wtedy kluczyki od Twojego auta będą go oczywiście otwierać, ale nie odpalą.

Sprawa pilota: ja się nie bawiłem w dokupowanie jakiś oryginalnych wyświechtanych i połamanych używek, tylko kupiłem centralkę z dwoma nieoryginalnymi metalowymi pilotami za 88 zł z przesyłką:) Instalacja trwa 30 min dla kompletnego laika. Można nawet zaprogramować przycisk do otwierania wlewu paliwa;]

Czy mógłbyś mi napisać, gdzie znajdują się kable do podłączenia centralki? Właśnie takową kupiłem i chciałbym podłączyć w swoim S70.
    Pozdrawiam