Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Porównanie Citroen Peugeot Proxia PPs Lexia 3 z x431

mhteg 07 Feb 2009 08:15 17879 11
Tespol
    mhteg
    Level 15  
    Jeżeli ktoś pracuje na maszynce Citroen Peugeot Proxia PPs Lexia 3 (pochodzenie z wiadomo skąd) i jeszcze na x431,może porówna możliwości tych urządzeń w obsłudze aut grupy PSA . Dzięki z góry .
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Tespol
    wloc
    Level 34  
    Ja pracuję na X-431 i jeśli chodzi o francuzy to cienko
    szarak
    Level 17  
    nie ma co porównywać mam i to i to proxia to serwisówka zrobisz nią telekodowanie i.t.d a launch do wszystkiego a więc wiadomo, do psa proxia
    User removed account
    User removed account  
  • Tespol
    User removed account
    User removed account  
    mhteg
    Level 15  
    I oto mi chodziło.Sam pracuje na x431 i musze sobie pomagac innymi serwisowkami , ale moze niewiem o czym mowie.Dziekuje.
    User removed account
    User removed account  
    mhteg
    Level 15  
    Chodziło mi o ocene chinskich klonow lexia proxia . Czy działaja ,jak łączą sie z peugeotem a jak z citroenem.Czy warto wydac 3,5 zl na ten sprzet,czy lepiej spozytkowac te pieniadze innaczej.Niestety 8 klockow euro nie moge wydac na sama diagnostyke psa bo w polskich warunkach musialbym pracowac 24h na dobe zeby to odbic.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    mhteg
    Level 15  
    Ok.Rozumiem,mam pytanie elektrit czy jak już zakupie chińczyka to mogę się do Ciebie zwrócić o ewentualną pomoc w uruchomieniu , mam do brzeska 100km wiec gdybyś miał wolną chwile .
    User removed account
    User removed account