Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 5672WLMi , windows xp pro+sp2 -problem

misiek_wwa 07 Lut 2009 12:10 1287 0
  • #1 07 Lut 2009 12:10
    misiek_wwa
    Poziom 13  

Witam
    Mam problem z instalacją systemu (Windows XP professional +sp2).
    Laptop Acer Aspire 5672 WLMi dysk 80GB SATA toshiba.
    Laptop działał normalnie, z dnia na dzień po prostu przestał się uruchamiać.
    pokazywał się ekran ładowania systemu po czym niebieski ekran i restart.
    Próbowałem już z 6 razy instalować Windowsa na nowo,jednak cały czas zaraz po skopiowaniu plików wywala niebieski ekran. 4 razy miałem stop 0x0000006f, potem podobnie tylko chyba 0000007 i 0000008 i że brakuje plików system.ini i jakiś jeszcze. sprawdziłem te błędy na stronie Microsoft, piszą że to problem z instalacją Windowsa ,źle skopiowane pliki lub ich brak.
    Podczas instalacji nie miałem żadnych problemów wszystkie pliki się skopiowały, jedyny problem jest taki że nie mogę tego dysku sformatować na NTFS, bo się zawiesza na 0%, a na szybkie ntfs formatuje normalnie.
    Dzisiaj przy próbie instalacji laptop zawiesił się i nie chciał się ponownie uruchomić,rozebrałem go,obejrzałem, i tylko wyjąłem pamięć po czym włożyłem z powrotem i laptop zadziałał.

Zacząłem jeszcze raz instalacje tym razem zakończyła się błędem stop: c000021a co znaczy jakiś problem z dyskiem- nie wiem jednak jak go naprawić.
    Kolejny raz teraz instaluje Windowsa , pliki się skopiowały, teraz się instaluje pokazuje że do końca instalacji zostało 39 minut, co chwila ( jakaś minuta) Restart i od nowa instalacja dalej 39 minut do końca i tak już od pół godziny, non stop restart sobie robi.. Nie rozumiem

Proszę o poradę jak to naprawić i czemu ten dysk się nie chce sformatować normalnie

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo