Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LCD Samsung a dekoder Polsatu Echostar HD

dzac4 08 Lut 2009 12:38 5892 6
  • #1 08 Lut 2009 12:38
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Witam podłączyłem w/w TV model LE 37A551P2R z dekoderem kabelkiem hd i mam problem bo nie mogę włączyć telegazety, przepiąłem się na kabel euro i ten sam problem komunikat telegazeta niedostępna. Co i jak zrobić aby teletext zadziałał. Czy to jest wina TV, ustawień w nim, kabla bo dekoder wyeliminowałem działa na innych TV. Czekam na jakieś wskazówki dzięki.

Pkt 15 regulaminu. Poprawiłem. [Pol-UK]

0 6
  • #2 08 Lut 2009 13:14
    JEDD
    Poziom 29  

Ma taki sam problem. Myśle że to chyba wina pilota. Pilotem od tego dekodera można obsługiwać telewizor i możliwe że "gryzą się" ze sobą sygnały jednocześnie docierające do TV jak i STB.

0
  • #3 08 Lut 2009 13:36
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

myślę że pomyliłeś pojęcią to jest dekoder ECHOSTAR i brak TELETEXTU

0
  • #4 08 Lut 2009 13:42
    JEDD
    Poziom 29  

dzac4 napisał:
    Witam podłączyłem w/w TV model LE 37A551P2R z dekoderem kabelkiem hd...

Ah tak? Pierwsze pytanie, który z Echostarów jest HD? Z tego co mi wiadomo Echostara w swojej ofercie posiada CP w wersji z dyskiem i bez dysku. HD jest tam Samsung DSB370, którego właśnie posiadam i mam podobny problem. Jeżeli się mylę to mnie popraw. Dodatkowo prosze zapoznać sie z tabelką, tam w HD jest tylko Samsung: http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-cyfrowa/oferta/porownanie_dekoderow.cp Tyle na razie

0
  • #5 08 Lut 2009 13:54
    *ANDY*
    Poziom 25  

Na brak TTX przez kabel EURO pomaga chwilowe odłączenie zasilania ( nie STAND-BY). Samsung DSB370

0
  • #6 08 Lut 2009 17:43
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

JEDD jeszcze raz mylisz pojęcia(mini,samsung dsb-s305g,echostar dsb 717-to są SD a echostar dvr 747 sama nazwa mówi i samsung dsb h370g,ECHOSTAR DSB 7100 HD) teraz poczytaj dobrze i dopiero podpowiedz a linki do czytania mi nie potrzebne tylko konkretne pytanie zadałem.
    Andy sprubuje tak zrobić ale nie wiem czy ten sobie taksamo poradzi jek samsung.

0
  • #7 10 Lut 2009 08:27
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Widze że brak jest odpowiedzi to znaczy że nikt nie wie albo nie chce pisać bzdur jak co niektórzy.Zamykam więc temat.

Żeby zamknąć temat proszę kliknąć ikonę kłódeczki na samym dole temat, to tak na przyszłość. [Pol-UK]

0