Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana dekodera CP na dekoder HD.

Marioosz1 08 Lut 2009 15:27 3141 5
  • #1 08 Lut 2009 15:27
    Marioosz1
    Poziom 11  

Witam. Posiadam zwykły dekoder polsatu, czy jest możliwość zmiany go na dekoder HD. Czy mogę taki kupić na allegro i korzystać?? Czy będzie działał na karcie, która jest w starym dekoderze?? Wiążą sie z tym jakieś aneksy do umowy czy coś co stanie na przeszkodzie w normalnym użytkowaniu?

0 5
  • #2 08 Lut 2009 15:40
    bogdanzieba
    Poziom 29  

Jeżeli masz dekoder Polsatu SD wraz z kartą to ta karta działa jedynie z nim jest sparowana, w innym dekoderze nie pójdzie.

0
  • #3 08 Lut 2009 15:44
    matzg
    Poziom 35  

Witam,na allegro nie możesz kupić...Dekodery CP są sparowane razem z kartą(każdy dekoder ma swoją kartę,każda karta ma swój dekoder).Zapytaj w salonie lub u przedstawiciela CP.
    Pozdro

0
  • #4 08 Lut 2009 15:50
    grzesiulek5
    Poziom 22  

Nie dostanie-tylko ewentualna zgoda z boa

0
  • #5 08 Lut 2009 18:07
    Zenek
    Poziom 30  

Witam, rozwiąż obecną umowę, podpisz nową. Niestety lojalni od wielu lat abonenci dla CP są niczym.
    Liczy się nowy klient (czytaj: nowa umowa)- dla niego są promocje.
    Ja umowę rozwiazałem, podpisałem nową, i... mam pierwsze pół roku promocji: bez płacenia abonamentu. Sprawa sprzętu to inna sprawa, wybrałem moduł CAM od CP a tuner "sklepowy".

0
  • #6 13 Lut 2009 19:16
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

Tak jak ci piszą podpisz sobie nową umowę w tym wypadku na 29 m-cy dostaniesz 3 m-ce gratis to czas na rozwiązanie starej bo okres wypowiedzenia to 3 m-ce.Dekoder możesz wziąść w dzierżawę bezpłatną za 78zł.z dożywotnią gwarancją i wez samsunga HD bo echostar nie puszcza TXT na TV.Tyle co mogę poradzić.

0