Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra1, Alternator 12V 70A 1,7 isuzu gubi ładowanie

08 Lut 2009 17:10 2130 6
  • Poziom 9  
    Witam potrzebuje pomocy, mam problem z alternatorem jest nowy ale po każdym myciu samochodu zaczyna głupieć ładowanie wymieniłem wiązkę od alter. do pierwszej kostki (4 piny) i teraz to sie całkiem podziało raz są obroty raz nie i tak samo z ładowaniem. Czy są gdzieś jakieś przekażniki w tym samochodzie odpowiadające za ładowanie.Bardzo proszę o pomoc
  • Poziom 15  
    Witam. Myślę że przewody prądowe dokładnie posprawdzałeś. A co z masą alternatora???
  • Poziom 21  
    jest przekażnik który odpowiada za świecenie lampki oraz wzbudzanie alternatora znajduje się po prawej stronie za tapicerką kolo nóg pasażera obok przekażnika grzania świec żarowych , pewnie kupiłeś podrube china alternatora ja też mam taką i spryskałem go lakierem bezbarwnym przez otwory wentylacyjne tylko uwaga na szczotki i jest ok
  • Poziom 9  
    znalazłem ten przekaźnik był spalony wymieniłem go na nowy niestety nadal nie było ładowania okazało się że alternator jest spalony jak można sprawdzić czy świece żarowe nie robią zwarcia i gdzie jest czujnik świec żarowych
  • spec od auto-elektro
    Z prawej strony silnika są w okolicy głowicy z przodu są dwa czujniki ten z przewodem jest od grzania świec.P
  • Poziom 9  
    Czy alternator w tej wersji musi mieć własną mase
  • spec od auto-elektro
    Jest przykręcony do silnika więc masę ma i żadnej dodatkowej masy nie potrzebuje.P