Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung E 900 Angielski Simlock

08 Lut 2009 23:17 2328 8
  • Poziom 2  
    Witam. To pierwszy mój post na tym forum, proszę o wyrozumiałość. Przejdę do głównego wątku. Dostałem telefon Samsung E 900 z Anglii. Kiedy go włączam wyświetla się logo Vodafone. Żeby go uruchomić muszę wpisać KOD PIN, następnie 8 zer, jakiś kod, później "exit" i przycisk 6. Po tych czynnościach telefon się włącza i normalnie funkcjonuje, prawie normalnie... Wszystko działa jak trzeba ale kiedy ktoś do mnie dzwoni wyświetla mi "nieznany"... obojętne czy jest to ktoś spoza zapisanych kontaktów, czy zapisany. Jest to irytujące. Czy da się ten problem usunąć? Proszę o pomoc...
    Z góry dziękuję.

Proszę zmienić temat wiadomości na zgodny z regulaminem. tino2003
  • Poziom 20  
    Czy ten telefon dziala Ci na polskiej karcie??Nie napisales jak z simlockiem, usuniety??osiem zer to zapewne kod zabezpieczajacy.
  • Poziom 39  
    wpisz z karta taki kod z klawiatury *2767*3855# i poczekaj na reset aparatu. Po tym sprawdż czy działa wszystko.
  • Poziom 2  
    Telefon nie działa z polską kartą dopóki nie wpiszę kodu
    1) KOD PIN
    2) 00000000
    3) *#9998*3323#
    4) Exit
    5) I na koniec muszę wybrać Malloc fail
    po tych czynnościach wszystko działa, ale kiedy ktoś do mnie dzwoni wyświetla "Nieznany", a w spisie połączeń pokazuje prawidłowy kontakt.

Nie mam pojęcia czy simlock jest usunięty...

Czy ten kod zmieni mi numer IMEI???
  • Poziom 20  
    Nie zmieni Ci ÍMEIa...
  • Admin grupy GSM
    Simlock nie jest usunięty bo ten kod tylko pozwala go omijać.
    Co do kontaktów to spróbuj ten sam kontakt zapisać w pamięci telefonu i na karcie sim i wtedy sprawdź czy też nie będzie pokazywać.
  • Poziom 31  
    idz do komisu powiedz zeby normalnie CI zdjeli simlocka i nie bedzie problemu w dzisiejszych czasach to nie powienien byc problem. Co do kontaktow zobacz czy sa one widoczne w kontaktach przy ich przegladaniu
  • Poziom 2  
    Właśnie jest problem, w cenie tej usługi... Nie chciałem wydawać ponad 100zł.

Z problemem sobie poradziłem przy pomocy kodów do Samsunga dostępnych w sieci.

Mimo wszystko, dzięki za pomoc. Temat można zamknąć.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Ze co 100zl za E900
    tobie chyba sie pomylilo cos lub wogole nie byles w serwisach
    simlock z tego telefonu to gora 30zl