Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak napięcia na panelu przednim microwave Whirlpool MT 763

09 Feb 2009 22:58 1293 4
 • Level 12  
  Witam,
  mam problem z mikrofalówką Whirlpool MT 763 otóż brak napięcia na przednim panelu od ustawień.Sprawdzałem napięcie dochodzi na trafo kond gł,i inne elementy ale na bezpieczniku od panelu głównego już tego napięcia nie ma.Bezpiecznik 10A dobry a mikro nie działa, żadnej reakcji z jej strony.
  Sprawdzałem dwie krańcówki przy drzwiczkach wydają się być dobre.
  Jakieś porady propozycje, sugestie?
  pozdrawiam White.
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Helpful post
  Home appliances specialist
  sprawdź jeszcze bezpiecznik 100ma lub 160ma, który powinien być wlutowany na panel sterujący/taki mały czerwony okrągły z napisem fuse/ ;)
 • Level 12  
  Jaki to typ bezpiecznika bo widziałem to na płytce ale nie sprawdzałem jakoś nie znałem tego typu bezpieczników.Czy on mógł by powodować że nie ma napięcia?Zaznaczam ze ten większy bezpiecznik nie ruszony.Chwilowo jestem trochę ograniczony bo nie mam swoich narzędzi ale za wszelkie pomoce będę wdzięczny.Jak tylko będę mógł to sprawdzę.
  Dodam tylko że zepsuła się od zabawy drzwiami jedna z nierozsądnych osób zaczęła zamykać otwierać i tak w kółko i po chwili zgasło.
  pzdr.
 • Helpful post
  Home appliances specialist
  na 90% to jest uszkodzony ten bezpiecznik o ktorym napisalem Tobie wyzej, sprawdz go
 • Level 12  
  Dzięki bardzo za podpowiedz, sprawdzę gdy zajadę do domu.Tak sie składa że uszkodzona mikrofala jest w moim drugim mieszkaniu 100Km od właściwego więc sprawdzę i dam edita czy działa.  EDIT:Wszystko się zgadza jak w podręczniku.Bezpiecznik 100mA/250V przepalony.Jutro wymienię ale podejrzewam ze będzie działać na 100%.Dzięki bardzo za pomoc.Temat zakończony.