Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BECKER AUDIO10 KOD

11 Apr 2004 16:48 3738 3
 • #1
  User removed account
  User removed account  
 • #2
  SANDRA
  Level 20  
  Odczytaj pamięć i umieść tutaj dump, może ktoś życzliwy Ci policzy. Swoją drogą warto posiedzieć i pokombinować jak się to liczy, zapewniam że nie ma tam nic skomplikowanego.
 • #3
  SlaweK
  Level 43  
  1. Jeśli to nowe Audio10 (było ich kilka wersji) to po zrobieniu kodu będziesz miał następną niespodziankę typu PROD. ;)
  2. Ktoś tu kogoś kopiuje Jarku, albo ma bardzo małą fantazję jesli chodzi o nick.
  3. Nie elegancko jest pisać dużymi literami.
  4. Odwiedź serwis Mercedesa, tam mają wszystkie kalkulatory ;) Ale na pytanie o kod radia na które ktoś nie ma dowodu zakupu zaraz dzwonią na policję.
  5. Trzeba pokombinować. Zależnie od wersji były różne zapisy tą samą metodą.

  SławeK
 • #4
  SANDRA
  Level 20  
  Jeśli chodzi o kopiowanie mnie to nie mam narazie nic przeciwko, dopóki nie idą na moje konto bzdurne zapytania. A jeśli chodzi o pytania typu "skąd ściągnąć" to to dlaczego nikt nigdy nie zapyta "Kto jest autorem i czy może mi sprzedać ?"
  Przyznam że sam nie potrafię pisać programów ale jak już potrzebowałem to rozpisywałem algorytm i któryś z kolegów pisał mi w zamian za to program. I tam miałem satysfakcję że przynajmniej połowę roboty zrobiłem sam - tu ukłon w stronę naszego kolegi którego wspaniałe rady uratowały niejedno radio a którego niestety nie ma już na forum w charakterze aktywnym (ja nadal odrabiam lekcje).

  Pozdrawiam wszystkich, tych nieobecnych również.

  Jarek