Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
SterControlSterControl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaką pralkę o gł. 40-45cm 1000-2000 pln

11 Feb 2009 11:28 4111 8
  • Level 2  
    Proszę Was o pomoc w wyborze pralki.
    Najpierw moje wymagania:
    - głębokość 40-45cm
    - ładowana od przodu ze względu na to, że miejsca mało więc posłuży również jako pólka na zabawki dziecka
    - program prania ręcznego i szybkiego (15-20min), ale to już chyba standard w pralkach
    - cicha praca ze względu na częste pranie późnym wieczorem
    - blokada przed zmianą ustawień w czasie prania (dziecięca czy jak też tam zwał)
    - panel LCD z podstawowymi informacjami

Preferowane marki to Bosch, Electrolux, Siemens, Hoover i Ariston. Ta ostatnia firma to ze względu na to, że mam ją obecnie i chodzi już 11 lat, mimo, że to włoska.
    Liczysię też design.
    Rozpatrywałem następujące modele:
    Bosch: WLX24461 i WLX24361(z blokadą dziecęcą)
    Siemens: WS 12X460PL
    Electrolux EWS12610, EWS 12710 (nie mogę znaleźć na rynku, mimo, że jest w katalogu)
    Ariston: AQSD129E, AVSD129
    Czekam na Wasze opinie.
    Dzięki za pomoc.
  • SterControlSterControl
  • Level 33  
    Bosch albo Siemens
  • SterControlSterControl
  • Level 10  
    Ja kupilem Boscha WLX 20361 ponad miesiąc temu za 1270,- gwarancja w promocji do konca marca na 5 lat
  • Level 2  
    Gdzie kupił Pan tą pralkę w tej cenie? (rozumiem, że to sklep "stacjonarny" a nie internetowy, ponieważ przedłużenie gwarancji nie dotyczy e-sklepów)

Pozdrawiam
  • Level 2  
    Tak więc skłaniam się ku dwóm pozycjom:
    Bosch z tym, że WLX24461 ( a gdzie dued kupiłeś swoją 20361?)
    lub
    Siemens 12X461 z tym, że tej akurat nie mogę nigdzie znaleźć, a dostępna jest 12X460.

Dzięki za pomoc.
  • Level 11  
    Może trochę nie do końca na temat ale przestrzegam wszystkich przed whirpool-em. Miałem tą pralkę i zaraz jak skończyła się gwarancja zaczęła walić, tłuc i bardzo głośno chodzić, czasem było tak że aż przód pralki podrzucało do góry jak zaczynał się bęben kręcić. :idea:
  • Level 14  
    Polecam Aristona , coprawda oszukuje z czasem do końca prania ale jest bardzo cicha co ie dotyczy wirowania !
  • Level 12  
    Kupiliśmy z narzeczoną WLX 24361 za 1500zł z 5 letnią gwarancją, szczerze polecam ten model.
  • Level 9  
    A ja polecam BOSCH WLX 20460 PL
    mam ją już prawie rok... składana niemczech. I jest super:)