Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odbiór pralki - pralka z mokrym bębnem

11 Lut 2009 19:37 4245 6
  • Poziom 2  
    Witam,
    właśnie odebrałam pralkę i zauważyłam, że jest mokra w środku (bęben). Czy to znaczy że dostałam używaną (czyt. zepsutą) pralkę?
    Czy wam tez się coś takiego zdarzyło?
    Pozdrawiam
    M.
  • Poziom 10  
    Mój bliski kolega kupował rok temu pralkę w media (kraków) nie pamiętam marki, jednak ok.1500 pln. Kolega jest "czepialski" po podłaczeniu w domu zrobił pranie, zaraz potem drugie i trzecie już bez wkładu. Pralka w/g niego bardzo głosno pracowała,dosłuchał sie różnych irytujacych dżwięków. Uznał,że nowa i za ta kasę ( markowa) nie powinna tak głośno pracować. Pofatygował sie do media gdzie skierowano go do serwisu , bowiem pralkę zalał wodą i wymiana nie wchodziła w grę. Serwis owszem przybył ale nie strwierdził niewłaściwej pracy a na zastrzeżenia kolegi rozłozył ręce i powiedział ,że tak widocznie ma być. Kolega nie odpuścił i jeszcze raz do media - kierownik sklepu i tak dalej... Drążył , drążył i wydębił w końcu .Mimo "używanej " pralki bo zalanej woda przyjeli zwrot i kase dostał. Kupił inną i ta mu odpowiadała. Długa ta moja wypowiedż , ale może właśnie to rozwiązanie twojego dylematu . Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    Majka123 napisał:
    Witam,
    właśnie odebrałam pralkę i zauważyłam, że jest mokra w środku (bęben). Czy to znaczy że dostałam używaną (czyt. zepsutą) pralkę?
    Czy wam tez się coś takiego zdarzyło?
    Pozdrawiam
    M.

Czasami sprawdzają czy nie cieknie i czy wogóle działa zanim zawiozą do klienta ,wiec jesli pralka działa ciesz sie nią.
  • Poziom 2  
    Dzięki za wsparcie i próbę wytłumaczenia.

plasterek - czyżbyś sugerował, że mam pralkę Twojego kolegi... ;) moja kosztowała 1200zł

Mam jednak nadzieję że to koleżanka eeban ma rację, tym bardziej ze swojej pralki jeszcze nie testowalam i moze martwie sie na zapas...

eeben - tez słyszalam o tym testowaniu i trzymam kciuki ze to to

Jeszcze raz dzieki i milego wieczoru Wam zycze
    M.
  • Specjalista AGD
    Majka123 napisał:
    Dzięki za wsparcie i próbę wytłumaczenia.

plasterek - czyżbyś sugerował, że mam pralkę Twojego kolegi... ;) moja kosztowała 1200zł

Mam jednak nadzieję że to koleżanka eeban ma rację, tym bardziej ze swojej pralki jeszcze nie testowalam i moze martwie sie na zapas...

eeben - tez słyszalam o tym testowaniu i trzymam kciuki ze to to

Jeszcze raz dzieki i milego wieczoru Wam zycze
    M.

kolega eeban :D
  • Poziom 12  
    Sprzęt nowy powinien być dostarczony do ciebie w orginalnym opakowaniu, nie powinien mieć śladów użytkowania. Może to być sprzęt ze zwrotu lub z naprawy przedsprzedażnej.
  • Specjalista AGD
    No niekoniecznie, wystarczy przejść się do pierwszego lepszego marketu i otworzyć kilka pralek. W 90% będą ślady wody, ponieważ każda pralka musi być przetestowana i trochę wody może zostać. Osobiście nie przejmowałbym się takim stanem, zwłaszcza jeżeli pralka pracuje poprawnie.