Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 6310i - nie ma sygnalizacji wibracjami

12 Kwi 2004 15:35 1374 6
  • Poziom 11  
    w mojej nokii od wczoraj nie działa wibracja. co mogło sie stać?
  • Poziom 27  
    teoretycznie duzo, najlepiej po prostu ja rozkrec i zobacz, u mnie w panasonicu gd 96 po prostu wpadlo ziarenko piasku i blokowalo pelen obrot ciezarka :P
  • Poziom 22  
    Jeżeli sprawdzałeś telefon z podpiętą ładowarką to wibracji mimo sprawnego telefonu niebędzie.
  • Poziom 33  
    skoro zadajesz takie pytanie , znaczy że pojęcia zielonego nie masz odnośnie napraw , możesz mieć uszkodzony silniczek , driver a nawet uszkodzone oprogramowanie , w tym przypadku powinieneś oddać do serwisu bo pewnie nawet wkrętaka dobrej klasy nie masz by ją rozkręcić , nie mówię o torxie z topexu ... :wink:
    a ten model nokii raczej nie nadaje się do nauki , nawet tak prostej usterki ... :wink:
  • Poziom 28  
    A może wystarczy ją tylko zresetować -tzn wyłączyć wibro i ponownie włączyć . U mnie tak się robi np po upadku w 3330
    pozdr $$
  • Poziom 28  
    czasami sie sciezka przepala,ale najpierw rozbiez i zobacz czy styki dotykaja płytki
  • Poziom 21  
    picador udzieliłeś bardzo pouczającej odpowiedzi. Strach zadawać jakiekolwiek pytanie, bo może przeczyta specjalista wysokiej klasy i nie spodoba mu się poziom wiedzy pytającego. Zastanawiam się po co jest to Forum. Pozdrawiam.