Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford tranzit brak iskry zapłonowej

12 Feb 2009 11:40 1169 2
  • Level 2  
    witam
    mam problem typu brak iskry w samochodzie ford tranzit a mianowicie zaczeło sie tak stary silnik zatarł sie z braku oleju wiec postanowiłem silnik wymiec i po wymianie nie ma iskry jest to silnik 2.0 na elektronicznym gazniku zwany niby wtryskiem prawe mowiac nie wiem co moze byc powodem tego ze zanikła iskra
    prosze o pomoc :cry:

Dodano po 5 [minuty]:

czy jest ktos kto moze mi cos podpowiedziec gdzie szukac przyczyny motor zatarł sie i wystawił kopyto podczas jazdy czy transit ma czujnik wstrzasowy jak tak to gdzie sie znajduje silnik jest tego samego typu i modelu prawde mowiac jestem mechanikiem ale jeszcze nigdy nie miałem takiego problemu nawet nie mam kogo sie doradzic bo jestem w Szwecji a tu niedosc ze nikt mnie nie rozumie to jeszcze kasuja kupe forsy:cry:
    gdzie szukac prosze o pomoc

Dodano po 12 [minuty]:

aha chciałem dodac ze wszystkie elektroniczne zeczy wymieniłem wraz z komputerem a iskry jak nie ma tak nie wszystkie moje pomysły wyczerpane nie wiem co dalej i nie mam pojecia gdzie szukac przyczyny czy jest ktos kto mi pomoze
    pozdrawiam i z gory dziekuj
  • Level 14  
    Sprawdź czy dochodzi zasilanie do cewki, jesli tak to cewka uszkodzona. Obejżyj konika oraz puszkę w której się znajduje, do której to idą przewody od świec. Po pomiarach i przeglądzie daj znać.
  • Level 2  
    wiesz co kolego nie wiem co to jest ten konik cewka wymieniona ale jesli chodzi palec rozdzielacza to ok poprostu nie wiem moze napisz cos podam ci moje gg 1500912 pomoz jak mozesz ja nie jestem w polsce a jaks musze wrocic do domu