Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

instalacja głośników w tylnej półce w Yarisie 1,0 rok 2000

12 Lut 2009 11:59 1934 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z instalacją w moim Yarisie. zamontowałem do niego radio Pioneer kupiłem kostkę do przejścia na ISO i wszystko działa tylko seryjnie mam dwa głośniki na podszybiu i chciałem dać na tylną półkę dodatkowe dwa. i tu mam problem bo patrzą na instalacje to widzę że są jeszcze 4 kable (według mnie) do dodatkowych głośników tylko idą one w głąb instalacji i nie wiem gdzie one są doprowadzone. Jeśli ktoś wie jak podłączyć te dodatkowe głośniki to proszę o pomoc. Dodam że mój Yaris ma seryjnie tylko dwa głośniki na podszybiu w drzwiach nie ma nic ani dziur.
    Z góry dziękuje. Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Ja ci powiem tak nie rób tego błędu i nie mocuj głośników w półce bo to psuje scenę dźwiękowa (na koncercie stoisz twarzą do głośników a nie plecami) poza tym grają w podsufitkę zamiast do ucha. Myślę że lepiej dołożyć sobie trochę pracy i zrobić mocowanie w drzwiach i oczywiście wyciszyć drzwi. A samo podłączenie to możesz wziąć od tych przewodów co idą do tych głośników które masz albo po prostu weś głośnik i podłączaj do tych wolnych kabli i patrz na którym będzie grał.
  • Poziom 2  
    Jeżeli mam Yarisa tylko z dwoma głośnikami seryjnymi to instalacja jest wykonana tylko na te dwa czy też na dwa dodatkowe ?? Jeśli tak to gdzie są te kable dodatkowe poprowadzone? Jak je znaleźć??
  • Użytkownik usunął konto