Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E46 monitor nawigacja problem z uruchomieniem

13 Lut 2009 09:43 4484 4
  • Poziom 16  
    Zakupilem kompletna nawigacje do E46 (monitor, czytnik, radio, tuner TV i kompletna wiazka elektryczna) Wiazka laczy sie z autem tylko 5 przewodami ACC, B+, K-line, podswietlenie i masa. Ktokolwiek sie orientuje czy do uruchomienia jest konieczne K-line bo po zalaczeniu na stole tego zestawu swieci tylko monitor na bialo. Mam obawe ze zestaw jest uszkodzony ale tego nie jestem pewiem.
  • Poziom 32  
    wydaje mi sie ze K-line kumunikacji pomiedzy uzadzeniami i sterownikiem silnika. W koncu skad ma wiedziec jak szybko jedziesz. Same satelity nie wystarcza, zwlaszcza w tunelu, gdzie takie nawigacje wyliczaja droge poprawnie.
  • Poziom 16  
    Nie o to pytalem . Zestaw moze rowniez pracowac bez komputera nawigacji.
    Moze byc tylko monitor radio i tuner TV . Pytalem czy K-line jest konieczne aby dalo sie go zalaczyc i uruchomic np radio
  • Poziom 14  
    Niestety ale tak, bez tej lini nie będzie komunikacji między sterownikami
  • Poziom 16  
    Jednak Nie jest potrzebna do dzialania .Komponenty komunikuja sie miedzy soba i mozna uruchoie wszelkich mic na stole auto nie jest potrzebne. W moim przypadku uszkodzony jest modul nawigacji a to on odpowiada za wyswietlanie wszystkich informacji . Po podmianie MK3 wszystko zaczelo dzialac co prawda potrzebana byla mala modyfikacja ale to nie byl problem .
    Temat rozwiazalem Pozdrawiam