Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic CQ-RX300N losowo nie działa USB, błąd E4

pbjk 13 Lut 2009 09:46 2312 1
  • #1 13 Lut 2009 09:46
    pbjk
    Poziom 1  

Witam.

Jestem od niedawna posiadaczem radia Panasonic CQ-RX300N.
    Po podłączeniu wszystko działa idealnie, jedyny problem, niestety dość losowy, występuje z portem USB.
    Po podłączeniu pendrive'a bez problemu czyta jego zawartość, uruchamia zadany utwór, ale, no właśnie, dość losowo, po kilku, kilkunastu sekundach, a czasem nawet po kilku, kilkunastu minutach muzyka zacina się i wyskakuje Error 4 - sprawdzałem w instrukcji - błąd odczytu.
    Przeprowadzałem eksperymentu na różnych pendrive'ach (PQI, Kingston, SanDisk) by wykluczyć ewentualną wadę pena, niestety na każdym zachowanie jest podobne... Czasem, ale rzadko, zdarza się, że wszystko działa bez problemów, by po powtórnym uruchomieniu odtwarzacza zaczął znowu się wieszać i wyrzucać E4...

Mam pytanie, może spotkał się już ktoś z podobnym zachowaniem odtwarzacza, może macie jakieś pomysły co jest nie tak, a może trzeba coś skonfigurować w ustawieniach samego radia (szukałem w instrukcji, ale nie znalazłem żadnych ustawień odnośnie USB...)

Dodam, że z CD, odtwarza mp3 bez najmniejszych problemów.

0 1
  • #2 26 Kwi 2009 10:55
    scooby117
    Poziom 15  

Odświeżam, a zarazem podpinam się do pytania kolegi.

Co może być przyczyną błędu E4 - wyświetla się zarówno przy odtwarzaniu USB, jak i CD - losowo.

Ostatnio zauważyłem także błąd E1, przy słuchaniu poprzez USB..

pozdrawiam

2
  Szukaj w 5mln produktów