Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekładka sprintera 313cdi 2003 rok

mosiek2206 13 Lut 2009 15:24 7418 7
  • #1 13 Lut 2009 15:24
    mosiek2206
    Poziom 13  

Witam. Wie ktoś może jakie części będę potrzebował zęby przełożyć tego sprintera?? wiem ze na pewno przewody hamulcowe, deska, pedały, lampy, gródz, podszybie, mechanizm wycieraczek, prawe drzwi do paki. Coś jeszcze do tego trzeba??

0 7
  • #2 13 Lut 2009 16:54
    enauto
    Poziom 29  

Ale możesz do niego napisać to ci powie co wkłada

1
  • #4 14 Lut 2009 17:03
    Pawel735
    Poziom 13  

Nie wiem dokladnie jak jest ze spronterem z 2003r, ale w rok starszym (2002) robilem przekladke i byla to najprostsza przekladka jaka w zyciu robilem..
    Potrzebujesz:
    - przekladnie kierownicza
    - przewody hamulcowe
    - mechanizm wycieraczek
    - reflektroy
    - lusterka
    - kokpit i licznik
    -jezeli chcesz wszystko miec super idealnie to przyda sie jeszcze okablowanie.
    Sciana grodziowa jest idealnie symetryczna i wystarczy zaslepic otwory z prawej strony i zrobic take po lewej.

Nie pamietam dokladnie ale chyba nawet jest mozliwosc przerobienia deski (kokpitu) jednak ja juz mialem "normalna" wiec nawet nie zwracalem na to uwagi.

0
  • #5 19 Lut 2009 10:48
    mosiek2206
    Poziom 13  

A po co lusterka z tego co mi wiadomo to są takie same a i wiem ze reflektorów nie trzeba całych wystarczą same szkła no i licznik wystarczy dać do jakiegoś szpeca i ci przerobi z mph na km. A jak jest z wygłuszeniem ściany grodziowej od strony silnika nie kupowałeś nowego?? a przewody hamulcowe to gumowe trzeba nie?? czy tam do samej pompy idą metalowe??

0
  • #6 19 Lut 2009 14:25
    Pawel735
    Poziom 13  

Istotnie, przewody wymieniasz tylko metalowe. Co do lusterek to maja poprostu inne ustawienia. W lampach tez mozna wymienic same szkla. Ja poprostu dostalem zestaw to nie szukalem oszczednosci tylko wymienilem jak leci. Natomiast w kwestii wygluszenia, to zrobilem je matami bitumicznymi i swietnie spelnily swoja role.

0
  • #7 19 Lut 2009 17:34
    mosiek2206
    Poziom 13  

dzieki za podpowiedzi. A cena tych mat ile wynosi bo może nie opłaca sie bawić jak dostane taniej wygłuszenie.

0
  • #8 19 Gru 2009 13:05
    kalimer
    Poziom 11  

konsole
    licznik,
    przekładnie kierowniczą (maglownicę)
    kolumnę kierowniczą
    wygłuszenie wewn. i zewn.,
    nagrzewnicę kompletną,
    mechanizm wycieraczek
    ramiona wycieraczek,
    podstawę pod siedzenie kierowcy wraz z hamulcem ręcznym,
    metalową podstawę pod kierownicę,
    dywan gumowy,
    dywan z plastikami na klucze
    nawiew + rury
    przewody hamulcowe i przewód od sprzęgła,
    lusterka,
    mechanizm hamulca ręcznego, który znajduje się pod autem w tylniej jego części, choć ponoć pasuej ten co jest,
    inne drobne plastiki.
    lampy

1