Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-6537U "Protect" - nic nie pomaga

mmechanik 13 Lut 2009 19:16 2837 1
  • #1 13 Lut 2009 19:16
    mmechanik
    Poziom 1  

Witam,
    W radiu miga napis "protect", nie pomogła wymiana końcówki mocy,zgodnie z instrukcja obsługi głośniki były także sprawdzone, resetowanie nic nie zmienia.Znajomy elektronik mowi że to być może wina pamięci. Może ktoś posiada schemat do tego :?:, szukałem już na forum i w necie i nigdzie nie ma. Chyba że od jakiegoś bliżniaczego modelu? Może ktoś wie co jeszcze może być przyczyną tego błędu:?:

0 1
  • #2 21 Kwi 2009 01:39
    fazeusz2
    Poziom 9  

Witam u mnie to samo na wyswietlaczu. Wymieniona koncowka i to samo. Mam 2 bardzo podobne radio model kdc-w4537u, to pierwsze zepsute KDC-6537U mialo przerwany przewod masowy w kostce iso wiec jest prawdopodobienstwo ze mogl ktos zrobic zwarcie zasilaniem. Sprawdzilem diode zabezpieczajaca jest ok, co moglo sie popsuc? czy moze cos odpowiadajace zasilaniu czy raczej cos z sekcji audio? jakies tranzystory zabezpieczajace. Mam schemat do podobnego radia KDC-6534u
    Z gory dziekuje za pomoc! Ewentualnie jakies podpowiedzi co mam wybadac na tym dobrym radiu, bo plyty wygladaja praktycznie idenycznie.

-1
  Szukaj w 5mln produktów