Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Touran 2006 odcięcie

tomi_tuning 13 Feb 2009 21:58 3397 8
Optex
    tomi_tuning
    Level 11  
    Mam prośbę.Czy ktoś z kolegów może mi wskazać miejsce przecięcia przewodów w skrzynce bezpiecznikowej aby samochód zgasł.
    Samochód to touran 2006 Diesel. Muszę zrobić dwa odcięcia.
    Rozrusznik już odciąłem teraz muszę odciąć zapłon. Ma ktoś jakiś pomysł.
    Z góry dziękuje.
  • Optex
    Sztomel
    Level 35  
    tomi_tuning wrote:
    Samochód to touran 2006 Diesel. Rozrusznik już odciąłem teraz muszę odciąć zapłon

skoro chcesz w dieslu odcinać "zapłon" to lepiej Ty przy nim więcej nie manipuluj a gdybyś poszukał na necie to są opisane sposoby na zabezpieczanie diesla przed uruchomieniem.
  • Optex
    tomi_tuning
    Level 11  
    Widzę że bardzo kolego pomogłeś. Weś i sobie sprawdź w necie. Zapłon to dla mnie np.odcięcie komputera. Jak np. w Avensis D4D. Czegoś takiego szukam.
    Sztomel
    Level 35  
    a dla mnie czarne to np. białe, komputer to sobie możesz odcinać - złodziej powie a owszem, wcale go nie potrzebuję, mam swój.
  • Helpful post
    User removed account
    User removed account  
    Sztomel
    Level 35  
    z całym szacunkiem dla Ciebie @Norbert.s. ale odcinanie sygnałów zwrotnych z jakichkolwiek czujników G40, G28 czy też zasilania ECU bądź też samych cewek elektrozaworów N240 na pompowtryskach to tylko złuda jaką się karmi naiwnych właścicieli samochodów,
    pisząc takie informacje nie rzucam słów na wiatr gdyż jako policjant (nie mam zamiaru się z tym czaić) obsługując zdarzenia kryminalne w tym niejednokrotnie kradzieże samochodów posiadających wg. informacji ich właścicieli super zabezpieczenia elektroniczne (o mechanicznych nie będę wspominał) byli zaskoczeni, ze dla złodzieja samochodowego kwestia kradzieży takiego samochodu to nie problem a wiadomo, że i Ci którzy się tym trudnią czytają różne fora i nieźle pewnie z nas brechtają.
    tomi_tuning
    Level 11  
    Dziękuję za pomoc Norbertowi.Centralkę i kable zgrabnie wpiąłem w instalcję auta. Żeby dostać się do alarmu trzeba się trochę napocić. Temat można zamknąć. Pozdrawiam.
    milejow
    Level 43  
    Podstawowa zasada dzialania autoalarmu czy to innego zabezpieczenia to jak najwieksze skomplikowanie i przedluzenie czasu na odpalenie kradzionego auta a takze zrobienie halasu wokol calego procederu.To,co czlowiek zastosowal/zainstalowal w aucie mozna tez obejsc panie policjancie Sztomel
    User removed account
    User removed account