Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz telewizji kablowej + antena

jar-jar17 13 Lut 2009 22:38 900 0
    jar-jar17
    Poziom 19  
    Witam.
    Planuje zbudować urządzenie które by odbierało i wzmacniało sygnał telewizyjny. Pomysł narodził sie kiedy mając przenośny telewizorek postawiłem koło ściany gdzie jest główny roździelacz sygnału (mieszkam w bloku) i oczom mym ukazały sie programy ktrych nie miałem. ten sam sygnał co odebrałem chciał bym tak wzmocnić aby był bardzo wyraźny obraz oraz możliwość puszczenia go na dwa telewizory. przydał by sie też jakiś miernik poziomu sygnału.

"
    [Najprostszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy z dostawcą telewizji kablowej lub rozszerzenie posiadanego pakietu. Dostarczany sygnał można bez pogorszenia jakości rozdzielić na dwa odbiorniki. Mariusz Ch.]"

Jako że zostałem beszczelnie potrakrowany i nikt nawet nie miał możliwości wypowiedzenia sie co myśli na ten temat "w końcu po to jest forum" ponawiam prośbę o pomoc w realizacji mojego założenia (i niech nikogo nie interesuje po co chce to budować i niech nie oferuje mi co było by prościej bo z pewnych powodów których nie moge zdradzić nie podejmę innego działania" proszę o opinięna wasz temat oraz jakąś podpowiedź oraz panie Mariuszu Ch... prosze o nie wyrzucanie teamatu bez wcześnieszego poinformowania mnie oraz dokładnego wyjaśnienia dlaczego.