Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford mondeo 2,0 B-G 1998 kombi

13 Lut 2009 23:13 2277 4
  • Poziom 9  
    może ktoś podpowie w takim temacie:otwierając kluczukiem drzwi kierowcy otworza sie tylko te drzwi,od strony pasazera otwierając kluczykiem otwierają się wszystkie drzwi.Z pilota nic nie działa,choć wymieniłem baterie na nówki,trzymając parę sekund jeden z przycisków mignie czerwona dioda na pilocie,co może być?Czyżby programowanie zawodziło?Proszę o odpowiedż w miare możliwości jak najprostrzą...
  • Poziom 12  
    Witam.
    Miałem kiedyś podobny problem z tym że w renówce po wymianie 2x cr2016 pilot nadal nie działał jak się okazało
    wina leżała po stronie baterii po prostu trafiłem na jakieś stare po zakupie w innym sklepie i wymianie wszystko wróciło do normy dodam jeszcze że tamte wcześniejsze po zmierzeniu miernikiem miały po 3v ale przy obciążeniu napięcie spadało do zera nawet na diodzie led.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    dzięki za podpowiedż programowania centralnego.Zrobilem wedlug opisu i zaczał wkońcu dzialać pilot ale otwiera tylko drzwi kierowcy,czy tak ma być?

Dodano po 49 [minuty]:

moje ostatnie pytanie już jest nieaktualne,wiem o co chodzi,po wciśnięciu 2x przycisku otwierają się wszystkie drzwi...jeszcze raz serdeczne dzięki za pomoc!

• Poziom 15  
    Witam, mam identyczny kłopot jak rico0104, tzn pilot na testerze nadaje, diodka mignie tylko w przypadku kilkusekundowego przytrzymania ktoregoś z przycisków, programowanie przebiega poprawnie, miga 4 razy diodka koło zegarka, a mimo to centralny nie reaguje na pilota. Kluczyk we wkładce działa prawidłowo, zamyka i otwiera poprawnie, nawet po przytrzymani w pozycji zamkniete miga kierunkowskazami.

Proszę o podpowiedź. Pozdrawiam.