Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie radyjka pionieer DEH-2900 w OPLU ASTRA G

14 Lut 2009 13:35 1349 2
  • Poziom 2  
    Na początku serdecznie wszystkich witam jest to mój pierwszy post na tym forum .Mam taki problem ostatnio wywaliłem fabryczne radyjko VDO-CDR 500 zakupiłem PIONIEER DEH-2900 wraz z interfejsem do sterowania z kierownicy wszystko jest cacy sterowanie chodzi ale nie mogę zamykać autka centralnym zamkiem, mało tego przy otwartych drzwiach piszczy brzęczyk tak jak by były zapalone światła.Auto mogę zamykać z kluczyka wszystko działa ,i później włączyć alarm. Przy otwieraniu ,otwiera się normalnie tzn. centralny z alarmem razem.Jak odłącze interfejs wszystko działa normalnie tylko że nie ma sterowania z kierownicy.Może ktoś poradzi mi co należało by zrobić ażeby było OK.Drugie moje pytanie może ktoś wie który przewód w kostce ISO odpowiedzialny jest za podświetlenie przycisków w kierownicy.

OPEL ASTRA G 2004

POZDRAWIAM
  • Poziom 13  
    Prawdopodobnie musisz zamienić przewody przy radiu. Zółty podłącz z czerwonym a czerwony z żółtym, najczęściej te przewody mają konektory
  • Poziom 2  
    Zamieniałem już radyjko chodzi ale nie ma sterowania z kierownicy pomimo podpiętego fejsu.