Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mc Crypt DJ-2200. Czy to dobry odtwarzacz? Czy lasery ma dobre?

koziar6 14 Feb 2009 19:55 3523 5
    koziar6
    Level 9  
    Witam chciałem spytac czy Mc Crypt DJ-2200 to dobry otwarzacz i czy lasery ma dobre?
    dj equid
    Level 10  
    Witam a dlaczego akurat ten ??? jest wiele innych odtwarzaczy lepszych od tego masz juz wybrany czy jeszcze myslisz ??? i do jakiej kwoty chcesz kupic chodzi ci o podwojny czy tez moze byc pojedynczy ?
    koziar6
    Level 9  
    Jeszcze myśle i chciałbym jakiś do 600zł interesuje mnie podwójny i taki aby czytał mp3.Mile widziane linki
    _eddie_
    Level 33  
    Pochodzi tyle, że to delikatne sprzęty. Mam od bardzo dawna komplet cdj100 crypta i wszystko chodzi dobrze poza luzami na klapce od cd i wymianami "mikro styków". Optyke ukradli soniaczowi więc nie jest tak źle. Tyle, że np taki denon się nie rozleci po upadku a crypt tak. Więc jak ktoś pisze, że to bubel bo padnie po tygodniu to nigdy tego nie miał w ręce. Do amatorki i rozważnego używania wystarczy. A no i trzeba się liczyć z gumiakami na klawiszach i ogólnie gorszą precyzją. Ale po co Ci mp3?
    koziar6
    Level 9  
    eddie a możesz mi doradzić jaki kupić cd dobry na początek za ok 600zł nie musi mieć mp3?
    _eddie_
    Level 33  
    Ciężko coś za tą kase kupic ale skoro już to używki (reloop rmp, american audio lub jakieś ibizy). Ogółem nieopłacalna sprawa z tym mp3 w firmówkach. Za około 600 możesz miec tego mc crypta dj-2500. On ma mp3 ale to nie jest plajer na szerokie wody. Bo zwykłego cd już ciut pożadniejszego w tej cenie upolujesz (używka). Jakieś gemini, numark to niewiele ale zawsze lepiej od crypta.