Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[ Audi 100c4] Pompa paliwa a alarm

borrad 14 Lut 2009 23:50 1305 3
  • #1 14 Lut 2009 23:50
    borrad
    Poziom 9  

Witam. Mam problem miga dioda alarmu przy kierownicy gaśnie przy próbie odpalenia, centralny nie działa z pilota (bateria jest nowa) no i pompa paliwa nie działa czy blokuje ją alarm?? Podkreślam że auto jest po wypadku trochę zawilgotniało stoi jakiś czas wcześniej (ale po wypadku, odpalałem co by się nie zastał) wszystko było ok centralny działał no i palił a teraz jak chce sprzedać to jak na złość :(

0 3
  • #2 15 Lut 2009 15:05
    borrad
    Poziom 9  

Sprawdziłem jeszcze pompę paliwa na krótko i działa przekaźnik, jeśli jest to ten od pompy to działa (pod kierownicą pierwszy od prawej) po włączeniu zapłonu załącza i po chwili puszcza. Czyli musi go blokować alarm. Co z tym zrobić gdzie ewentualnie szukać sterownika żeby alarm rozłączyć??

1
  • #3 15 Lut 2009 15:42
    mabos1
    Poziom 18  

Nikt Ci nie wskaże palcem gdzie jakiś montażysta schował centralkę alarmową. Tego niestety przez neta się nie sprawdzi.
    Proponuje poszukać odcięcia gdzieś w progu pewnie tam będzie przecięty przewód do pompy paliwa.
    ps. tak to już jest z tymi samochodami że jak sie głośno mówi że chcesz sprzedać samochód to jak na złość się rozkraczy. Pamiętaj następnym razem nie mów tego głośno.

0
  • #4 26 Lut 2009 22:04
    pader62
    Poziom 9  

Sprawdz czy centralki nie ma pod osłoną kierownicy i zobzcz wyjście z centralki na pompę

0