Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jvc kdg-731 instrukcja obsługi, 2 wzmacniacze tmp?

greg0rek 15 Lut 2009 13:34 974 2
  • #1 15 Lut 2009 13:34
    greg0rek
    Poziom 13  

Witam.
    Próbowałem znaleźć instrukcję do radia kdg-731 niestety bezskutecznie. Prosiłbym was o pomoc w zdobyciu instrukcji, prosze o link lub wysłanie na e-mail za pomoc podziękuje punktami.

zakupiłem ostatnio w bardzo dobrej cenie zestaw siuslive sl 160 + Neo 25
    bardzo przyzwoite głośniki za naprawdę rozsądną cenę. (240zł komplet nowe z gwarancją) Do napędu midbasów sl 160 posłuży zmostkowany kac 648 2x70 rms. natomiast tył powerbassa s-10 ma napędzić hpb-602. nie chcę aby wzmacniacze i kable rzucały się w oczy. dlatego pomyślałem ze wsadzę je w moim golfie III kombi pod tylne siedzenie. (jest tam przestrzeń) Nie zamierzam słuchać muzyki głośno (max ok 70%) zależy mi przede wszystkim na jakości (hpb już był nie bić za to ;/ )
    Chciałbym wiedzieć czy wg was nie będą miały tam za ciepło?
    podniesienie podłogi nie wchodzi w grę. chciałbym aby wszystko było ładnie poukrywane tak aby samochód zachował maksimum funkcjonalności.

0 2
  • #3 15 Lut 2009 19:14
    greg0rek
    Poziom 13  

Z góry dziękuję za link, bardzo mi pomógł. Nagrodziłem już punktami.

Niestety okazało się, ze kac-648 nie mieści się pod tylne siedzenie. Jednak chyba będę zmuszony przykręcić obydwa wzmacniacze do tylnych oparć.
    Czy kable 2x 2.5mm2 wystarczą aby doprowadzić dźwięk z bagażnika do przednich drzwi? W golfie Kombi będzie to ok 2.5 m sądzę...?

0
  Szukaj w 5mln produktów